ASUS G751 G-SYNC Yukseltmesi

cetinmentes

Hectopat
Daha fazla  
Oncelikle merhaba. Simdiden yazim kurallari ihlali icin ozur dilerim, klavyem ABD klavyesi oldugu icin Turkce karakter bulunmamaktadir. Benim bir sorum olucakti, ben bugun internette gezerken bir konu buldum ASUS ROG forumunda.
Benimki de uyuyor bu degisim sartlarina, ben laptobu ABD'den aldim ve satin alma tarihim 02.10.2015'tir. Benim sormak istedigim soru, ingilizcesi iyi olanlar forumda yazanlari bana aciklayabilir mi? Ben de bu G-SYNC yukseltme programina katilabilir miyim? Turkiye'de yasamaktayim. Cevaplar icin simdiden tesekkurler.

Son düzenleyen: Moderatör:
https://vip.asus.com/VIP2/Services/QuestionForm?lang=en-us bu linkteki müşteri destek hattına;
  1. İsminizi,
  2. Ülke/Şehir bilgilerinizi,
  3. E-mail adresinizi,
İletmeniz gerek. Bir de verdiğiniz linkteki oylamaya katılmalısınız. Sanırım yorum olarak da belirtmeniz gerekiyor anladığım kadarıyla. Programa katılıp katılamayacağınız onların kararı ile belirleniyor görünüşe göre. 1 Mayıs son tarih.

Not: Türkçe karakter kullanmıyor oluşunuz uyarı sebebi değildir. Ama noktalama işaretlerine dikkat etmemek, gerektiği yerde ekleri ayırmamak, büyük küçük harf kurallarına uymamak uyarı sebebidir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı