ASUS G75VW için uygun çanta?

• Konuyu başlatan Boğaçhan Ülker
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 2B
B

Boğaçhan Ülker

Ziyaretçi
Arkadaşlar annem bana noel hediyesi olarak G75VW aldı (sözü vardı tuttu valla). Ben bir tane taşıma çantası istiyorum bu bilgisayar için ama kafamı karıştıran bir şey var. Bildiğiniz gibi G75VW 17 inch ama arkasında bir soğutma sistemi var. Sizce 17 inchlik bir çanta mı alınmalı yoksa 18 inchlik bir çantamı? Bu arada inceleme videosu yakında gelecek :) Ayrıca bazı oyunlarda aldığım FPS'leri yazmak isterim:

• Need For Speed: Most Wanted = 58FPS (8xMSAA Ultra settings)
  • NBA 2K13= 63FPS (8xMSAA Ultra settings vSync on)
  • F1 2012= 58FPS (16xXQ bişeydi ve vSync on Ultra setttings)(Vsync off diğerleri aynı 65FPS ortalama)

Yorumlar ve görüşlerinizi almak isterim.

Bana sorarsan aleti al ve bir teknoloji mağazasına git. Denemeden alma. Hatta sırtına giy ve biraz öyle gez. O cihaz elde taşınmaz bence. Ben 15.6" MSI GT680'i zor taşıyorum sırtımda. Adaptör ve esktralarla 5 Kg oluyor.

Burak hocam BIOS güncellemesini Windows üzerinden yapabilmek için bir program var mı? Yoksa USB yi FAT32 yapıp BIOS'tan tanıtarak mı yapmam gerekiyor?

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı