ASUS ROG G750 veya G75VW

• Konuyu başlatan kubilay27
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 908
K

kubilay27

Ziyaretçi
Arkadaşlar bu bilgisayarlar arasındaki fark nedir ? G75vw almayı düşünüyorum g750 den çok bir farkı varmı ? Özellik olarak ?

Son düzenleyen: Moderatör:
G75VW daha eski bir işlemciye ve daha düşük bir ekran kartına sahip. Fakat aradaki fiyat farkına değiceğini sanmıyorum. Onun yerine aynı soketin 4. nesil işlemcisi bulunabilirse alıp takılabilir. Yada yeni nesil 970m, 980m gibi bir ekran kartı takılabilir.

Peki. Teşekürler bu pc yi almak mantıklı mı sizce oyun için kullanıcam. Yoksa başka markalara mı yöneleyim msı falan gibi? Herhangi bir önerisi olan var mı?

Almak istediğin ürünün 2 olası işlemcisi var diğeriyle oldukça yakınlar, bariz bir performans farkı yaşamazsın.
Ekran kartı için aynı durum söz konusu değil, orada geride kalıyor.
ASUS G-Series ROG Gaming Laptops - G750 Series
ROG - G75VW - ASUS

G75Vw'ya 3300 TL gibi bir ödeme yapacaksan kesinlikle hata edersin. Diğeri için de alternatifleri araştır.

Normalde g750 düşünürdüm ama ama G75vw arasındaki fiyat farkı fazla. Yardımın için teşekürler o fiyata daha iyi bir PC bulabilir miyim hiç bilmiyorum. :/

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı