ASUS Gaming Center nereden indirilir?

Cynde1907

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar

Yaklaşık bir sene önce Amazon üzerinden ASUS GL703GS model laptop almıştım. Klavye üzerinde bulunan ASUS logolu tuşa bastığımda otomatik olarak Gaming Center açılıyordu. Fan Speed tuş renkleri vb. gibi birçok şeyi buradan kontrol edebiliyordum. Bugün laptopa format attırdım. Fakat Gaming Center'ı internetten bulamadım.

Armoury Crate ismi programın. Arama motoruna yazarak bulabilirsiniz. ASUS resmi sitesinden indirebilirsiniz.
Şuan indiriyorum Armoury Crate'yi. Yapabilirsem yazacağım buraya
Armoury Crate ismi programın. Arama motoruna yazarak bulabilirsiniz. ASUS resmi sitesinden indirebilirsiniz.
Bir şey sormak istiyorum. Program yükleniyor şuan epeyi uzun sürüyor sanırım yüklenmesi. İnternette bu programın işlemciyi çok yorduğu gereksiz olduğunu vs söyleyenler olmuş. Benim bilgisayarım güçsüz bir bilgisayar değil. Sizce bu programı kullanmak bilgisayarı yavaşlatabilir mi ?
Dediğiniz uygulamayı indirdim fakat üzerinde yaptığım herhangi bir değişiklik kaydet dediğimde gerçekleşmiyor. HyperFAN AC üzerinden sessiz turbo seçeneklerini değiştiriyorum fakat fan aynı hızda çalışıyor yardımcı olabilir misiniz acaba ?
Rog gaming center mı linkini bende uzun süre aradım şimdi hatırlamıyorum dosya olarak atabilirim
Rica etsem dosya olarak atabilir misin ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı