ASUS Gaming laptop performans düşüşü

sametenderr

Centipat
Laptoptaki 2-3 haftadır aşırı performans düşüşü var sorunun donanımsal ya da yazılımsal olduğunu nasıl anlarım? (ASUS Gaming laptop)

Ekran Alıntısı.png
Ekran Alıntısı2.png
Ekran Alıntısı3.png
Ekran Alıntısı4.png
Ekran Alıntısı5.png
Ekran Alıntısı6.png
Ekran Alıntısı7.png

Oyuna girmeden önce ROG Gaming Center yazılımından fan hızını %100'e çeker misin? Bende de Asus Gaming Laptop var bu şekilde giderdim daha önce kasma problemini.

resmi internet sitesinde fanı ayarlayabileceğim bir driver yok 2 yıl oldu alalı asus x550vxk
Kontrol ettim bende göremedim. ROG Gaming Center indirip deneyebilirsin zararı olmaz sanırım ama çalışır mı çalışmaz mı bilemem. Harici fan yazılımları da var tabi ki ama pek önerilmiyor sanırsam. Harici yazılımlar hakkında çok bilgim yok yanlış yönlendirmeyeyim.

Kontrol ettim bende göremedim. ROG Gaming Center indirip deneyebilirsin zararı olmaz sanırım ama çalışır mı çalışmaz mı bilemem. Harici fan yazılımları da var tabi ki ama pek önerilmiyor sanırsam. Harici yazılımlar hakkında çok bilgim yok yanlış yönlendirmeyeyim.
işlemci 90 ekran kartı 80 derece oluyor masaüstünde sorunu buldum galiba ama gaming centerda fan boost nerde

Geri
Yukarı