ASUS GeForce DUAL RTX 3070 OC 8GB 11579 TL alınır mı ?

Hocam inanın önceden hiç kendi paramla kendime sıfır bir şey almadım. Çok özendiğimden sıfır almak istiyorum :) O yüzden kart benim işimi gören tarzda ve 3060 Ti den gereçkten baya fark var ise ve fiyatı eğerki derseniz bu rakamlarınm altına bulamazsın ben alayım diyorum.
Hocam bende kararsız kaldım ama işinize yarayacaksa alın bence ama 1 haftalık sevinç için kartın performansından olmayın.

Hocam bende kararsız kaldım ama işinize yarayacaksa alın bence ama 1 haftalık sevinç için kartın performansından olmayın.
Ben açıkcası hocam daha uyguna fiyatlı bulamadım. Hele birde vatandan olması hoşuma gitti. Sizce de iyi değil mi ?

Merhaba arkadaşlar, bu fiyata RTX 3070 buldum. 11500 TL 3070 mantıklı geldi. Fakat bu kart mini diye mi geçiyor onu anlamadım. Şu an için Ryzen 5 3600 ve MSI Mortar Max ile kullanacağım. Önümüzdeki birkaç ay içinde Ryzen 5 5900X alacağım. Her şeyden önce fiyat olarak daha aşağısını ve uygununu bulamadım. Normal de 3060 Ti alacaktım. Fakat vatandan bu denk geldi. 3060 Ti de şu an Galax gibi markalar da 9000 TL'den başlıyor. Hatta bazı 3060 Ti bu vatandaki RTX 3070'den daha pahalı.

Hocam RTX fanı değilsen AMD tarafıda düşünebiliyorsan bence aynı performansa çok daha uygun fiyatlara RX6600 ve 6600XT'ler var eğer almak istiyorsanız XFX markasından alın çünkü diğer markalara göre soğutma açısından çok daha iyiler yarı fiyata aynı performans RSR FSR destekli linki bırakıyorum hocam saygılar sevgiler.

Kişiden kişiye değişir hocam ama bana 3060 yetersiz geliyor bence Nvidia tarafında 3080 aşağısına bulaşmamak gerek.3060ti alın en kötü.
Bence 3070 bu fiyat iken 3060 ti alınmamalı. Aradaki performans farkı fiyat farkına değer. Aynı şekilde sırf vram için de 3060 almak mantıksız. Vram sınırlaması olsa bile dahs iyi bir performans sergiler 3070. Bence direkt alın geçin. Bütçeniz varsa 3080lerin indirime girmesini bekleyebilirsiniz.

Hocam RTX fanı değilsen AMD tarafıda düşünebiliyorsan bence aynı performansa çok daha uygun fiyatlara RX6600 ve 6600XT'ler var eğer almak istiyorsanız XFX markasından alın çünkü diğer markalara göre soğutma açısından çok daha iyiler yarı fiyata aynı performans RSR FSR destekli linki bırakıyorum hocam saygılar sevgiler.
Amd tarafında bence en iyi tercih 6750 xt olacaktır. https://www.hepsiburada.com/xfx-12-...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.35.7

Bence 3070 bu fiyat iken 3060 ti alınmamalı. Aradaki performans farkı fiyat farkına değer. Aynı şekilde sırf vram için de 3060 almak mantıksız. Vram sınırlaması olsa bile dahs iyi bir performans sergiler 3070. Bence direkt alın geçin. Bütçeniz varsa 3080lerin indirime girmesini bekleyebilirsiniz.

Amd tarafında bence en iyi tercih 6750 xt olacaktır. https://www.hepsiburada.com/xfx-12-...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.35.7
Hocam yayın ve çizim işleri ile uğraşmaya devam edeceğim için uygun geldi alayım uzun süre götürsün beni istiyorum. 3060 Ti ararken bunu buldum açıkcası.

AMD veya Nvidia tarafı gibi düşünmüyorumda AMD de ççok fazla sorun yaşandığını duydum ve okudum bende sorun yaşamıştım ondan istemiyorum hocam.

Hocam yayın ve çizim işleri ile uğraşmaya devam edeceğim için uygun geldi alayım uzun süre götürsün beni istiyorum. 3060 Ti ararken bunu buldum açıkcası.

AMD veya Nvidia tarafı gibi düşünmüyorumda AMD de ççok fazla sorun yaşandığını duydum ve okudum bende sorun yaşamıştım ondan istemiyorum hocam.
Tamamen şans hocam, bazılarında sıfır sorun bazılarında ise sorunlar bitmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı