ASUS GeForce GTX1050 GDDR5 2GB DX12 vs Zotac GTX1050 Ti OC EDITION GDDR5 4GB

Glenmorangie

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Yeni toplayacağım sistemime 2 adet ekran kartı buldum ve bunlardan performans fiyat aralığı olarak hangisinin daha iyi olduğunu sizlerden duymak istedim.
Birisi: Zotac GTX1050 Ti OC EDITION GDDR5 4GB 128Bit Nvidia GeForce DX12 Ekran Kartı
Diğeri: ASUS GeForce GTX1050 GDDR5 2GB 128Bit DX12 Nvidia Ekran
Bu iki ekran kartı arasındaki seçimi kendim yapmakta zorlandım. Arkadaşım Asus daha iyidir bence dedi ama sizinde yorumlarınızı almak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
14MM veya DirectX ve OpelGL ile uyumu üstüne arkadaş oyuncu bilgisayarı topluyor gibi zaten oyuncu bilgisayarlarından aşina olduğmuz GTXi bu bilgisayarda görmememiz gerekli değil mi?
Hocam ne dediğiniz anlaşılmıyor. Ayrıca gtx 1050 ti normal 1050 den daha iyi. Zaten o yüzden sonunda ti ibaresi var. Onun biraz geliştirilmiş hali.

houston_leroy kardeşimin söylediği ekran kartını inceledim biraz fakat açıkcası fazla ayrıntılı olarak bilmiyorum yani olayın en dibine inemem. İnternette olumlu yorumlar gördüm genelde yine de çok kararsız kaldım.

houston_leroy bu ekran kartında tek fan var bunun benim için bir dezavantajı varmıdır acaba?

houston_leroy kardeşimin söylediği ekran kartını inceledim biraz fakat açıkcası fazla ayrıntılı olarak bilmiyorum yani olayın en dibine inemem. İnternette olumlu yorumlar gördüm genelde yine de çok kararsız kaldım.

houston_leroy bu ekran kartında tek fan var bunun benim için bir dezavantajı varmıdır acaba?
Hayır bu kart için tek fan yeterlidir. Tam adıyla youtube da aratırsan test videolarını görebilirsin. Msi gtx 1050 ti 4gb OC. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı