Elektronik ASUS GeForce RTX 4060 Dual 12.999!

İnsanların çocukken kafalarına işlemişler ASUS sistem MSI sistem o sistem bu sistem özellikle artık herkes bir kalite alacağım ayağına bilindik markaları tercih ediyor. Halbuki 2000 daha az verse daha kaliteli bir şey alacak ama aklı yok işte.
Bu tamamen bilgisizlikten kaynaklanıyor. bilgisiz bir birey olduğunda galax v.s gibi markalar öne çıkmak yerine, asus, msi gibi markalar çıkar. azıcık soruşturur sordurur güzel, kaliteli bir marka olduğunu öğrenir, sadece bu markalar var sanar sonrasında da bu şekilde bir yol izler.
Tabii bu tarz markalarında işlevsiden çok, adı, sanı, reklamı önde.

Uzun lafın kısası ASUS olsun MSI olsun yaygın markalardır. günümüzde galax gibi gayet kaliteli bir marka çıkması yerine öncelik asus msi çıkar. insanlarda en iyilerinin bunlar olduğunu düşünür tabii.

Bu tamamen bilgisizlikten kaynaklanıyor. bilgisiz bir birey olduğunda galax v.s gibi markalar öne çıkmak yerine, asus, msi gibi markalar çıkar. azıcık soruşturur sordurur güzel, kaliteli bir marka olduğunu öğrenir, sadece bu markalar var sanar sonrasında da bu şekilde bir yol izler.
Tabii bu tarz markalarında işlevsiden çok, adı, sanı, reklamı önde.

Uzun lafın kısası ASUS olsun MSI olsun yaygın markalardır. günümüzde galax gibi gayet kaliteli bir marka çıkması yerine öncelik asus msi çıkar. insanlarda en iyilerinin bunlar olduğunu düşünür tabii.
Geçen sene 13 şubat da arkadaşım galax 4070 ti sistem topladı yapma etme galaxiye o kadar para verilmez üzülürsün gel gezegenin gördüğü en iyi kartı yani 4060 ROG (Republic of Gamers) alalım zaten aşağı yukarı bileşen kalitesinden aynı fps i alırsın dedim hatta babası bile ROG al diye kendini divandan divana attı adamcağız ama dinletemedik kafasının dikine gitti kartı 1,5 ay kullandı oyunlarda 150 derece falan çalışıyordu ama fazla oyun oynayamıyordu çocuk annesi geliyor kartın üstünde çay demliyor gözleme yapıyor falan al dedim ROG almazsan böyle sürünürsün neyse en son 250 dereceyi galan görmüş sanırım kart kasanın içinde patladı sadece patlamakla kalmadı yangın çıkardı evi barkı yandı çocuğun babası evlatlıktan reddetti annesi yüzüne bakmıyor şuan 96 yaşındaki kör babannesi ve 102 yaşındaki gazi dedesiyle çadırda yaşıyor.

Aklınızı başınıza toplayın ROG varken gidin gerekirse kredi çekin, evi barkı ipotek ettirin ROG (Republic of Gamers) alın keyfinize bakın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda neredeyse her detay incelenmiş. Dikkatli incelerseniz ASUS'un her konuda en iyisi olmadığını hatta bazı modellerinin diplerde olduğunu göreceksiniz. Markanın bilinirliği yanıltıcı olabiliyor.

4080Super için seçimimi Galax'tan yana kullanıp sg modelini almıştım. Muazzam memnunum. Core +225 MHz, bellek +1250MHz overclock atıyorum. Fanları %40 çalıştırıyorum ekran kartı 60 dereceyi görmüyor.

Geçen sene 13 şubat da arkadaşım galax 4070 ti sistem topladı yapma etme galaxiye o kadar para verilmez üzülürsün gel gezegenin gördüğü en iyi kartı yani 4060 ROG (Republic of Gamers) alalım zaten aşağı yukarı bileşen kalitesinden aynı fps i alırsın dedim hatta babası bile ROG al diye kendini divandan divana attı adamcağız ama dinletemedik kafasının dikine gitti kartı 1,5 ay kullandı oyunlarda 150 derece falan çalışıyordu ama fazla oyun oynayamıyordu çocuk annesi geliyor kartın üstünde çay demliyor gözleme yapıyor falan al dedim ROG almazsan böyle sürünürsün neyse en son 250 dereceyi galan görmüş sanırım kart kasanın içinde patladı sadece patlamakla kalmadı yangın çıkardı evi barkı yandı çocuğun babası evlatlıktan reddetti annesi yüzüne bakmıyor şuan 96 yaşındaki kör babannesi ve 102 yaşındaki gazi dedesiyle çadırda yaşıyor.

Aklınızı başınıza toplayın ROG varken gidin gerekirse kredi çekin, evi barkı ipotek ettirin ROG (Republic of Gamers) alın keyfinize bakın.
tam olarak ne anlatıyorsunuz hocam şahsen ben anlayamadım. teknoloji bu her şey olabilir. PSU'dan kaynaklı olabilir, başka bir bileşenden kaynaklı olabilir kart 150, 250 dereceyi gördü diyorsunuz ki bu mümkün mü onuda bilmiyorum. lakin bu işlerden az çok anladığıma göre böyle bir şey söz konusu bile olamaz. belki her şeyin sebebi PSU'dur. @Kaan Diktaş

@Kaan Diktaş Gülmeyin hocam yakışıyor mu size, arkadaş doğru söylüyor, ROG alalım, galax 250 dereceyi buluyor.

Son düzenleme:
Tam olarak ne anlatıyorsunuz hocam şahsen ben anlayamadım. Teknoloji bu her şey olabilir. PSU'dan kaynaklı olabilir, başka bir bileşenden kaynaklı olabilir kart 150, 250 dereceyi gördü diyorsunuz ki bu mümkün mü onu da bilmiyorum. Lakin bu işlerden az çok anladığıma göre böyle bir şey söz konusu bile olamaz. Belki her şeyin sebebi PSU'dur. @Kaan Diktaş

@Kaan Diktaş Gülmeyin hocam yakışıyor mu size, arkadaş doğru söylüyor, ROG alalım, Galax 250 dereceyi buluyor.

Bende ASUS TUF 1660 Ti kullanıyorum. ASUS kalitesi tartışılmaz. 15k TL'de olsa ASUS 4060 alırım. :D (!)

Konuyu ASUS fanboylar basmış.

Bende ASUS TUF 1660 Ti kullanıyorum. ASUS kalitesi tartışılmaz. 15k TL'de olsa ASUS 4060 alırım. :D (!)

Konuyu ASUS fanboylar basmış.
Vallahi bu nedir ya. zaten şu sıralar yoğunum kafam karışık yorgunluk var arkadaşın mesajını defalarca okudum ne diyor bu dedim. galax almışta 150 - 250 dereceyi bulmuşta.
Allah bilir teneke bir PSU alıp, suçu kartın markasına atıyor.

Vallahi bu nedir ya. Zaten şu sıralar yoğunum kafam karışık yorgunluk var arkadaşın mesajını defalarca okudum ne diyor bu dedim. Galax almışta 150 - 250 dereceyi bulmuşta.
Allah bilir teneke bir PSU alıp, suçu kartın markasına atıyor.

Değil 150 100 derece üstünü göremez. Sistemin kendini önlem amaçlı kapatma olayını atladınız sanırım?

Değil 150 100 derece üstünü göremez. Sistemin kendini önlem amaçlı kapatma olayını atladınız sanırım?
Masaüstü bir bilgisayar kullanmadığımdan dolayı bilgim yok bu konularda. ki zaten haliyle düşündüm, 100 - 150'yi nasıl görebilir diye. hadi onuda geçtim, 250 nedir abi.
Ne olur ne olmaz hocam ben rog alıyorum. sonuç olarak 250 derece söz konusu. :D

İnsanların çocukken kafalarına işlemişler ASUS sistem MSI sistem o sistem bu sistem özellikle artık herkes bir kalite alacağım ayağına bilindik markaları tercih ediyor. Halbuki 2000 daha az verse daha kaliteli bir şey alacak ama aklı yok işte.

Vatan Bilgisayar gibi mağaza dominasyonu olduğu dönemlerden kalma. İnternette zaten adam gibi donanım satıcısı yok, varsa yoksa kıytırık siteler. Alışverişin %80'i elektronik mağazalarında, %20'si de iş hanlarında dönüyor. 10-20+ sene öncesi.

Eh bu elektronik mağazalarında da ASUS, MSI dominasyonu var. Kendine PC alacak, çocuğuna alacak hep aynı markalar böyle gidiyor. Bazen görüyorum en son 2016-2017'de DDR4 sistem toplamış adamlar konu açıyorlar yükseltmek için hemen ASUS, MSI diye sayıklamaya başlıyorlar.

Günümüzde Vatan'a gidip 40K'ya MSI 4070 Ti alan (Super bile değil) kaç kişi olduğunu bilsen aklın durur.

Vatan Bilgisayar gibi mağaza dominasyonu olduğu dönemlerden kalma. İnternette zaten adam gibi donanım satıcısı yok, varsa yoksa kıytırık siteler. Alışverişin %80'i elektronik mağazalarında, %20'si de iş hanlarında dönüyor. 10-20+ sene öncesi.

Eh bu elektronik mağazalarında da ASUS, MSI dominasyonu var. Kendine PC alacak, çocuğuna alacak hep aynı markalar böyle gidiyor. Bazen görüyorum en son 2016-2017'de DDR4 sistem toplamış adamlar konu açıyorlar yükseltmek için hemen ASUS, MSI diye sayıklamaya başlıyorlar.

Günümüzde Vatan'a gidip 40K'ya MSI 4070 Ti alan (Super bile değil) kaç kişi olduğunu bilsen aklın durur.
Siz şimdi böyle yazıyorsunuz da kenardan bakan vatan haini ilan eder. o yüzden Asus, MSI ayrıdır. Nasıl olsa Tanrının bize gönderdiği markalar.

Geri
Yukarı