ASUS GeForce TUF RTX 3060 alınır mı?

kenet

Decapat
Yer
Sur Maria
Daha fazla  
ASUS GeForce TUF RTX 3060 alınır mı? Yakında bilgisayarımı RTX 3060 ve R5 5600X ile güçlendirmeyi düşünüyorum fakat daha tam 3060 için hangi markadan seçeceğimi bulamadım, ASUS GeForce TUF RTX 3060 düşünüyorum fakat ısınıyor denildi, çok kararsız kaldım. Başka önermek isterseniz bütçem 8500-8000 civarı.

ASUS GeForce TUF RTX 3060 alınır mı? Yakında bilgisayarımı RTX 3060 ve R5 5600X ile güçlendirmeyi düşünüyorum fakat daha tam 3060 için hangi markadan seçeceğimi bulamadım, ASUS GeForce TUF RTX 3060 düşünüyorum fakat ısınıyor denildi, çok kararsız kaldım. Başka önermek isterseniz bütçem 8500-8000 civarı.

Hocam ısınma sorunu istemiyorsanız şu modellere yönelebilirsiniz.

Fiyatı bayağı aşıyor ama arada fark yaratacaktır. / ASUS'un ROG serisi de bakabilirsin.

Öncelikli olarak asus tuf rtx 3060 ısınma sorunu yapmaz çünkü 3 adet fan var ayrıca daha düşük fiyatlı olan rtx 3060 ekran kartlarını tercih edebilirsiniz

Hocam ısınma sorunu istemiyorsanız şu modellere yönelebilirsiniz.

Fiyatı bayağı aşıyor ama arada fark yaratacaktır. / ASUS'un ROG serisi de bakabilirsin.

Ailemi 8500'e zor ikna ettim 9700 fazla gelir. ASUS ROG ailesinden çok memnunum klavyem, farem ve kulaklığım ASUS ROG fakat ekran kartı ve monitör fiyatları oldukça pahalı o yüzden hiç yeltenmedim.

Çok pahalıdır diye bakmamıştım hiç ama 500 TL daha ekleyip ASUS ROG ekran kartı almak kulağa hoş geliyor fakat indirimi 1-2 hafta da bitip daha gelmezse alamam, ekran kartı 2-3 ay sonra alacağım.

Hocam bende Artık bir sistemimi Artırmak İstiyorum 3060'a 1-2 Hafta içinde tamamen her şeyi yeni Bir kasa almak istiyorum Ya toplama olacak ya hazır. Şu an daha uygun oluyor hazırlar Çünkü ekran kartı 9 bin TL diğer parçalarda eklenince hazır sistem daha uygun oluyor.

Hocam bende artık bir sistemimi artırmak istiyorum 3060'a 1-2 hafta içinde tamamen her şeyi yeni bir kasa almak istiyorum ya toplama olacak ya hazır. Şu an daha uygun oluyor hazırlar çünkü ekran kartı 9 bin TL diğer parçalarda eklenince hazır sistem daha uygun oluyor.

Ben sadece 2 parçamı değiştireceğim ve mevcut sistemim o kadar kötü değil diğer parçaları da.

Geri
Yukarı