Asus GL502 Isınma ve GPU Tweak ile Fan Ayarı

Schienzyy

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bundan öncede laptop tavsiyesi hakkında konu açmıştım ve araştırmalar sonucu en son asusun gl502 vs modelini aldım. Laptobu 1 haftadır kullanıyorum. Oyunlarda ısınma sorunu var gibi geldi. MSI afterburner ile sıcaklık ölçtüm. GTA 5'de GPU ve CPU 90 dereceleri görüyor. Afterburner üzerinden ekran kartının fan ayarına müdahale etmek istedim. Ama sanırım yapılmıyor. Bu yüzden afterburner yerine asus GPU tweak kullanmak istiyorum fakat asusun sitesinden cihazımın modelini yazıp utilities bölümüne girince GPU tweak gözükmüyor. Cihaz windows10 64bit. GPU tweak'in benim bilgisayarıma uyumlu olan modelini nasıl indirebilirim? Birde GPU tweak üzerinden laptobun fan ayarını yapabilir miyim ? Son olarak sizce soğutucu almak gerekir mi ve gerekirse hangi soğutucuyu tercih etmeliyim ? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı