ASUS GL552VW ile 144 Hz monitör nasıl kullanılır?

• Konuyu başlatan nuk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 185

nuk

Centipat
Daha fazla  
Selam, ASUS GL552VW ve BenQ Zowie XL22411K 144Hz monitöre sahibim, bildigim kadarıyla bu laptopta DisplayPort yok. 144 Hertz'den nasıl yararlanabilirim?

Masaüstü sağ tuş - Görüntü ayarları - Gelişmiş Ekran ayarları - "Bir yenileme hızı seçin" bölümünde seçenekler var oradan 144hz yi seç.
BenQ Zowie XL22411K 144Hz
Monitör ayarlarından (alt veya arka kısımda menü düğmesi) yenileme hızını 144hz değiştirebilirsin (Kullandığın HDM ve/ya DP destekliyorsa.)

Masaüstü sağ tuş - Görüntü ayarları - Gelişmiş Ekran ayarları - "Bir yenileme hızı seçin" bölümünde seçenekler var oradan 144hz yi seç.

Monitör ayarlarından (alt veya arka kısımda menü düğmesi) yenileme hızını 144hz değiştirebilirsin (Kullandığın HDM ve/ya DP destekliyorsa.)
Selam, XL22411K monitöre HDMI 2.0 ile bağlıyım ve sadece 120hz alabiliyorum, benim demek istediğim şey, herhangi bir dönüştürücü veya laptopta(varsa) mini DisplayPort, USB Type C vasıtasıyla ekranın tüm gücü olan 144hzden herhangi bir kayıp olmadan(dönüştürücü kullanınca bir kayıp olabilir diye düşünüyorum.) yararlanabilmek.

Satın alacağın ürünün desteği olması gerek. HDMI ile zaten maksimum 120 görebilirsin. (benim bildiğim) 144 veya üzeri görmek istiyorsan DP kullanmak zorundasın. (Capture card için dönüştürücü kullanıyordum.)

Yeni konular

Geri
Yukarı