Asus GL553VD 'nvlddmkm.sys' Mavi Ekran Hatası

kutupesmeri

Decapat
Arkadaşlar 2 ay önce Asus GL553VD Rog serisini aldım. Başlarda bir sorun yoktu ama sonradan sürekli mavi ekran sorunu ile karşılaştım ve bu beni çileden çıkartmaya başladı Autocad gibi çizim programlarında beni deli ediyor mavi ekran vererek. Bir şey yapamıyorum çıldırmak üzereyim.
Servisi aradım ekran kartını kaldırıp tekrar yüklememi istediler, yaptım fakat bir şey değişmedi, lütfen yardım edin servise göndersem 1 ay süre zarfında anca döner diye tahmin ediyorum.
Hatanın adı: nvlddmkm.sys

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 2 ay önce Asus GL553VD Rog serisini aldım. Başlarda bir sorun yoktu ama sonradan sürekli mavi ekran sorunu ile karşılaştım ve bu beni çileden çıkartmaya başladı Autocad gibi çizim programlarında beni deli ediyor mavi ekran vererek. Bir şey yapamıyorum çıldırmak üzereyim.
Servisi aradım ekran kartını kaldırıp tekrar yüklememi istediler, yaptım fakat bir şey değişmedi, lütfen yardım edin servise göndersem 1 ay süre zarfında anca döner diye tahmin ediyorum.
Hatanın adı: nvlddmkm.sys
C:\Windows\System32\Drivers klasörüne gir ve nvlddmkm.sys dosyasının ismini nvlddmkm.sys.old olarak değiştir.

Daha önce ekran kartını kaldırıp tekrar yüklemiştim fakat olumlu bir sonuç alamadım.
Sadece dediklerimi yapınız. Yine olmazsa ekran kartı sürücünü kaldırıp bir önceki sürümü yükleyin o da olmazsa kartınız arızalı olabilir.

C:\Windows\System32\Drivers klasörüne gir ve nvlddmkm.sys dosyasının ismini nvlddmkm.sys.old olarak değiştir.
Dedikleriniz sorunun çözümü değildir. Kişiyi kafanıza göre lütfen yanlış yönlendirmeyin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı