Satılık ASUS GT 630 2 GB 128 Bit

jojo80

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, boşta duran ekran kartımı satıyorum. Ankara içi elden, şehir dışı kargo ile (alıcıya ait) teslim ederim. Alana hayırlı olsun. 170 TL.
yy.jpg

yy2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
7-8 senelik kart 80-110 arası ediyorsa 3 senelik kartta 50 ila 70 lira bişey eder herhalde değil mi?

9800 GT bundan güçlü ve 80-100-110 gibi fiyatlara gidiyor.
Bu karta 170 lira çok.
Eski nesil dx10 destekli karttan bahsediyorsun farkında mısın ?
Benim bakış açım değil. Gerçekler bunlar. O kartı o fiyattan kimse almaz kanımca. Alan da pişman olur. ( eğer oyun için alır ise )
9500 GT'nin Dx 11 ve 2 GB olan versiyonu kendisi.
İyi satışlar.
Gördüğüm kadarı ile fikirlerin ile arkadaşı aydınlatmak değil , konuyu kirletmekten arkadaşa yük olmaktan başka bir şey yapmıyorsun farkında mısın ?

Yaptığın açıklamalar kusura bakma ama oldukça gülünç ve yersiz.
Arkadaşın satacağı kartın tasası derdi sana mı düştü anlamıyorum.

Gördüğüm kadarı ile fikirlerin ile arkadaşı aydınlatmak değil , konuyu kirletmekten arkadaşa yük olmaktan başka bir şey yapmıyorsun farkında mısın ?

Hı aynen.

Ekran kartına ederinden fazla fiyat bicilmis. Benim bir bilgim yok ama bunu buraya yazarak milleti bilinclendirdigi için teşekkür etmemiz gerekir. TEŞEKKÜRLER DOSTUM

Yorumunuz için teşekkür ederim. Ben arkadaşa sene belirtmeme rağmen anlamama da ısrar etti ve ezbere konuşmaya devam etti. Bu kart yüksek özellikli kart değil ki zaten alan bunun bilincinde olur. Youtube dan merak da etmiyor performansı nasıldır diye. Neyse konuyu dağıtmadan bu kartla sıkıntı yaşamadım oyunlarda. Oyunlar derken bf3, bf4, bf: hardline da. Parasal konu da sıkıntı çekenlerin şu sıralarda alabileceği bir kart.

Ekran kartına ederinden fazla fiyat bicilmis. Benim bir bilgim yok ama bunu buraya yazarak milleti bilinclendirdigi için teşekkür etmemiz gerekir. TEŞEKKÜRLER DOSTUM

Ben de teşekkür ediyorum size. :)

Geri
Yukarı