Satılık ASUS GT 630 2 GB 128 Bit

Yorumunuz için teşekkür ederim. Ben arkadaşa sene belirtmeme rağmen anlamama da ısrar etti ve ezbere konuşmaya devam etti. Bu kart yüksek özellikli kart değil ki zaten alan bunun bilincinde olur. Youtube dan merak da etmiyor performansı nasıldır diye. Neyse konuyu dağıtmadan bu kartla sıkıntı yaşamadım oyunlarda. Oyunlar derken bf3, bf4, bf: hardline da. Parasal konu da sıkıntı çekenlerin şu sıralarda alabileceği bir kart.
Bu tür insanlarla bu tarz konularda karşılaşabiliyor ne yazık ki. İyi niyetli olsa hadi neyse , lakin arkadaş için pek öyle söylenemez.

Hayırlı satışlar.

Bu bütçeye sıfır R7 240 alabiliyorken neden bunu alalım ? Ayrıca R7 240 GT 630'a göre daha güçlü bir kart. Kısaca fiyatı biraz daha düşürmeyi öneririm. Hayırlı Satışlar.

Bu bütçeye sıfır R7 240 alabiliyorken neden bunu alalım ? Ayrıca R7 240 GT 630'a göre daha güçlü bir kart. Kısaca fiyatı biraz daha düşürmeyi öneririm. Hayırlı Satışlar.

160 170 liraya r7 240 alamazsınız, webdenal, n11 gibi satış sonrası müşteri desteği olmayan yerlerden alırsanız ne ala. Bakın çocuklar yaşca sizden büyük bir ağabeyiniz olarak yine yorum yazabilirsiniz ama fiyat konusunda yorum yazmazsanız topic'im de sevinirim. Baz fiyatın ne olacağını, almak isteyen arkadaş ile öm'den kararlaştırırız.

Amacımız ilanı baltalamak değil zaten bu fiyata satamazsın bu kartı. En azından boşuna zaman harcama diye fiyatı düşür dedim. Yinede sen bilirsin.

Geri
Yukarı