ASUS GT301 sıvı soğutma destekliyor mu?

Hocam kullandığınız sıvı soğutmayı almaya karar verdim sıcaklık değerleri nasıl acaba?
Ve aynı kasayı kullanıyorum işlemci ise R5 5600

Hocam kullandığınız sıvı soğutmayı almaya karar verdim sıcaklık değerleri nasıl acaba?
Ve aynı kasayı kullanıyorum işlemci ise R5 5600
Benim işlemci silikonum çok iyi değil açıkçası. Kasam iyi hava alıyor ama modladığım için. Sabit OC ayarlarında 4.4GHZ 1.13v sabit ayarlarda Maxtor yüksek mkw macunla boşta 40-45, OCCT Power testinde 70-75 civarı oluyor. Soğutucu bu arada bence gayet yeterli ama başka soğutucularda da benim bilgisayar bu şekildeydi. İlk stok soğutucuyla kullanırken bir zip dosyası bile çıkarırken ısıdan dolayı kapanıyordu. Sen büyük ihtimalle boşta 35-40 arası, maks yükte de otomatik oc açık ise maksimum 75 falan alırsın.

Ekran kartına ve işlemciye hiç OC yapmadım bu şekilde ne değerler alırım acaba?

Yoksa bunumu alayım? hangisini tercih edeyim?

H100 bence daha iyi. Hem daha yeni üretim tarihli hem de fan ve pompa sesi çok daha az.

Merhaba aynı kasa ve soğutma ile sistem topluyorum RAM'lerim sizin RAM'lerinizden 0.5 cm daha kısa sizce normal haliyle takabilir mıyım?

Merhaba aynı kasa ve soğutma ile sistem topluyorum RAM'lerim sizin RAM'lerinizden 0.5 cm daha kısa sizce normal haliyle takabilir mıyım?
Bende esas sorun ana kart mosfetleri olmuştu. Yükseklik olarak benimkilerden daha kısa Ram kullanman tabii ki de bir avantaj olacaktır. Yan kısımlardan taşan Ram'ler sorun olacak gibi duruyor sadece.

Bende esas sorun ana kart mosfetleri olmuştu. Yükseklik olarak benimkilerden daha kısa Ram kullanman tabii ki de bir avantaj olacaktır. Yan kısımlardan taşan Ram'ler sorun olacak gibi duruyor sadece.
Anakartımın üst kısmında mosfet soğutucu yok. Ram ve soğutucu arasında boşluk var mı

Hocam acaba anakartınızın modeli nedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…