Asus GT420 Battlefiled3 ?[ÇÖZÜLDÜ]

Kokasi35

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Full-Stack Developer
Uzun zamandır kardeşimin laptopuna esir kalmıştım. Neyse ki bakkal amcayı kandırıp bozuk olan işlemcimin yerine Q6660 almıştım. Soruya gelecek olursak. Bu ekran kartı (ASUS GT420) elimde var. Şuanlık bunu kullanmak istiyorum. (Şu karneyi alayım babama yeni sistem aldırtacağım) Elimde bulunan bu tarihi eser sistemi kullanmak zorundayım :( . Battlefield 3 oyununu açar mı? Grafik hastası değilim. :D Kasmadan açsa yeter.
2GB DDR2 Ram.
Q6660 İşlemci
GT420
Sistem böyle :D Oyun önerilerinizi ve soruma cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

Low ayarlarda çözünürlük 1024x680 de rahatlıkla oynatır.
Cevabın için teşekkürler. Ben korktum oyun yüklü ama açmıyorum. Bütün sistemi yakmaktan korktuğum için açmamıştım. :D Daha fazla masraf çıkardı. 2-3 hafta sonra bu işlemciye darboğaz etmeyecek, 2.el (0 hiç fark etmez) 200-250TL olan ekran kartı önerebilir misiniz? Ben MSİ GTX650 düşünmüştüm.(2.el olarak). Peki multiplayer modunda kasma olur mu?

Mulitplayer modunda kasma olabilir.
Monitörüm FullHD değil. 1360X768 :D Benim oynamak istediğim ayar 1024X720 :D Bu çözünürlükte yine kasar değil mi?

Sırf idare edilmesi için ekran kartı alınmaz. Sabret az. :) Hem bf3 gibi bir oyunu low da oynama. Zevk almassın. :)
Olsun low ayarda bile olsa güzel grafikleri mevcut. İdare etmek için değil. Benim ekran kartım mevcut durumda zaten. Eskiden satın almıştım. Sizden öneri istiyorum ileri zamanlarda.

Kasabilir diyeyim o zaman :D. Çözünürlük düşük olduğu için sorun olmaz herhalde.
Önerileriniz ve cevaplarınız için teşekkürler. Sizden bir şey daha isteyeceğim. Benim bu soğutucu stok soğutucu (işlemci) bana 50TL geçmiyecek soğutucu önerebilir misiniz? Hangi mağaza olursa olsun fark etmez.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı