Asus GT630 Performansı

aposamet97

Hectopat
Merhabalar, bilgisayarım için ekran kartı almayı düşünüyorum. Arkadaşım Asus GT630 2GB DDR3 ekran kartını önerdi. Sizce performansı eski sistemime göre nasıl etkiler?
Cevaplarınız için teşekkür ederim:)

Bilgisayar sistemim:

Anakart: MCP6PBM2+
İşlemci: AMD PhenomII X4 925
RAM: 2X 2GB DDR2
Eski Ekran Kartı: ATI Radeon HD 2400PRO

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, bilgisayarım için ekran kartı almayı düşünüyorum. Arkadaşım Asus GT630 2GB DDR3 ekran kartını önerdi. Sizce performansı eski sistemime göre nasıl etkiler?
Cevaplarınız için teşekkür ederim:)

Bilgisayar sistemim:

Anakart: MCP6PBM2+
İşlemci: AMD PhenomII X4 925
RAM: 2X 2GB DDR2
Eski Ekran Kartı: ATI Radeon HD 2400PRO

Ben 8GB DDR3 1333MHz ram ve i5 750 işlemci ile birlikte kullanıyorum bu kartı CS:GO her şey en düşük ayarlarda 100 civarı fps alıyorum. Euro Truck Simulator 2 kaç fps bilmiyorum fakat kasmıyor.
Pes 2016 yüksek ayarlarda akıcı şekilde oynayabiliyorum. Açıkcası tavsiye etmem alıcaksanız R7 240 giriş seviyesi kartların en iyisi.

Bir arkadaşım R7 250 ekran kartını 300W güç kaynağı ile birlikte kullanıyor senelerdir hiçbir sorunu yok. 350W güç kaynağı R7 240 için yeter hatta artar bile.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı