Asus GTX 1060 DUAL Alınır mı?

Taptic

Terapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
6
Merhabalar, son 3 gün içerisinde RX 470 ve RX 580 modelleri geçti elime. Bunları minerlar sayesinde hatrı sayılır bir kar ile sattım. Şimdi gözümü NVIDIA tarafına çevirdim. Bundan sonra sistemimde yaklaşık 2 yıl beni mutsuz etmeyecek bir kart olsun istiyorum. İki model arasında takıldım. ASUS Dual GTX 1060 6G mı, STRIX 6GB mı tercih etmeliyim? Aralarında yaklaşık olarak 150-200 TL fark bulunuyor. Bu farka değecek bir fark var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hemen hemen tüm modeller alınabilir. Fazladan para vermek istemiyorsanız ucuz olanı alın.

Ciddi bir fark yok o zaman . Sanırım farkın ana kaynağı arka plaka ve estetik unsurlar.

İşlemcin nedir? En ucuz modeli al.

İ5 6400 kullanıyorum. RX 470 ve RX 580 ile sıkıntı çıkarmamıştı. Ucuz modeli sipariş verdim. Ama hala önemli bir fark varsa iptal şansım var pazar günü olduğu için.

GTX 1060 ile GTX 1060 9000 MHZ arasında çok fark yok. OC ile aynı FPS'yi alabilirsin.

Aralarında 3-5 FPS fark oluyorsa zaten umursamam. Daha çok malzeme kalitesi, kullanımda farklılıklar var mı diye merak ediyorum.

Merhabalar, son 3 gün içerisinde RX 470 ve RX 580 modelleri geçti elime. Bunları minerlar sayesinde hatrı sayılır bir kar ile sattım. Şimdi gözümü NVIDIA tarafına çevirdim. Bundan sonra sistemimde yaklaşık 2 yıl beni mutsuz etmeyecek bir kart olsun istiyorum. İki model arasında takıldım. ASUS Dual GTX 1060 6G mı, STRIX 6GB mı tercih etmeliyim? Aralarında yaklaşık olarak 150-200 TL fark bulunuyor. Bu farka değecek bir fark var mıdır?
Asus duali aldığınızı söylemiştiniz . Hepsiburada dan mı aldınız ?Ben orada 1200 tl ye gördüm.Yarın almayı düşünüyorum da indirim ne kadar devem eder acaba?

Asus duali aldığınızı söylemiştiniz . Hepsiburada dan mı aldınız ?Ben orada 1200 tl ye gördüm.Yarın almayı düşünüyorum da indirim ne kadar devem eder acaba?

Evet oradan aldım. Fiyatı baya uygun geldi. Mağazalarda aynı model yaklaşık 100 TL daha pahalıydı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı