ASUS GTX 1650 tek fanlı ısınır mı?

Hocam fan fazla ses çıkarır mı sizce? OC yapmayacagım standart ayarlarında kullanacagım.
Maalesef biraz fazla ve devamlı olacak. Kasa kapalı açıklığı fazla olmayan bir kasada kulaklık ile tatbi ki fark edilmez. Uzay montaj kullanan arkadaşlarım baya şikayetçi olmuş tu. Bütçe yoksa tercih edilebilir. Doğru 3 fanlı model alırsınız coil-whine da çıkabilir. Bütçe varsa 2 fanlı iyi olur.

Maalesef biraz fazla ve devamlı olacak. Kasa kapalı açıklığı fazla olmayan bir kasada kulaklık ile tatbi ki fark edilmez. Uzay montaj kullanan arkadaşlarım bayağı şikayetçi olmuş tu. Bütçe yoksa tercih edilebilir. Doğru 3 fanlı model alırsınız coil-whine da çıkabilir. Bütçe varsa 2 fanlı iyi olur.

Hocam kasa hava alacak şekilde masamın üstünde duruyor. 1 tane de egzoz fan var ve kasanın önü mesh. Kasanın önüne 3 tane de fan alıp bu sorunu çözebilecegimi düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu teste baktım ve ısı değerleri çok güzel gözüküyor.
Fazlasıyla tercih edilebilir bir model; ben olsam ZOTAC alırdım.
Ayrıca GAMİNG X çok beğendim bir model;
Sizin aldım dediğinizi görmeden tavsiyede bulunmuşum :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu teste baktım ve sıcaklık değerleri çok güzel gözüküyor.
Fazlasıyla tercih edilebilir bir model; ben olsam Zotac alırdım.
Ayrıca Gaming X çok beğendim bir model;
Sizin aldım dediğinizi görmeden tavsiyede bulunmuşum :)

Sıkıntı yok hocam. Son 1 aydır GTX 1650'lerin tüm modellerinin fiyatını takıp ediyordum ve Hepsiburada'dan 1350 liraya almayı başardım. Bu arada benim aldıgım normal versiyonu OC Edition ile arasında ısı farkı olur mu?

Sıkıntı yok hocam. Son 1 aydır GTX 1650'lerin tüm modellerinin fiyatını takıp ediyordum ve Hepsiburada'dan 1350 liraya almayı başardım. Bu arada benim aldıgım normal versiyonu OC Edition ile arasında ısı farkı olur mu?
Fan vs aynı ise elinizdeki ondan daha serin çalışır, Ayırt etmekte zorlandım ilanlar resimler webde biraz karışık. Hayırlı olsun. Güzel bir fiyat iyi günlerde kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı