Asus gtx 650 ti Sistem Upgrade

• Konuyu başlatan ajek
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 2B
Pekala Windows 8.1'e en kısa zamanda geçicem ama merak ettiğim birşey var . 4 gb ram daha eklersem ne kadar pozitif olur bana oyun performansında ? 

Hocam benim ekran kartım kötümü ya niye malesef dedin :)

Çok kötü diyemem fakat 770-780-780Ti ler var iken biraz vasat kalıyor dostum:)

Oyun performansının artmasını istiyorsan tabikide daha güçlü bir kart alacaksın. Bu sisteme ekran kartı dışında birşey yapman oyun performansında hiçbir işe yaramaz. Windows 8.1' e geçmeni tavsiye ederim.

Kasa toplarken Asus gtx650 ti boost ile Asus hd7850 arasında kalmıştım.İyiki 7850 yi seçmişim.
Çok memnunum karttan.
Bende ekran kartı alırken gtx 650 ti boost oc ile hd7850 arasında çok kaldım. gtx650 ti boost oc aldığıma da çok mutluyum . Daha memlun kalıcağın kartı kaçırmışsın yine de güle güle kullan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok fark varmı ? 2 mizde memnun kalalım bari seçimimizden ötürü :)
Kaç fps alıyorsun ac black flag , farcry 3 vs.vs.
bende ekran kartı alırken gtx 650 ti boost oc ile hd7850 arasında çok kaldım. gtx650 ti boost oc aldığıma da çok mutluyum . Daha memlun kalıcağın kartı kaçırmışsın yine de güle güle kullan

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı