Asus Gtx 650 Tİ vs GTX 660

Ethics

Hectopat
Daha fazla  
Vatan bilgisayar internet indirimlerinden yararlanarak Asus Gtx 650 Tİ Boost ekran kartı siparişi verdim .
Siparişi verdikten sonra fark ettim ki Asus Gtx 660 modeli ile arasında 100 tl civarında fiyat farkı var .
Müşteri hizmetlerine durumu bildirdiğimde kargonun yola çıktığı fakat ürünü geri getirdiğimde değişim yapılabileceği belirtildi. Bu 2 kart hakkında bilgisi olan veya kullanan arkadaşlardan fikir konusunda yardım bekliyorum , aradaki 100 tl.'lik farka ve değişim prosedürleriyle uğraşmaya değer mi ? Şimdiden cevap verecek bütün arkadaşlara teşekkür ederim ...

Son düzenleyen: Moderatör:
gpuboss.com/gpus/ASUS-GeForce-GTX-660-vs-ASUS-GeForce-GTX-650-Ti-Boost

Şu karşılaştırma işinize yarayacaktır umarım. 660'ın bir tık önde olduğu aşikar ancak ben iadeydi değişimdi prosedürleriyle uğraşmaz gayet gamsız bir şekilde takar kullanırdım. :) Fırsatınız varsa bence fazla bir fark yokmuş diyebiliyorsanız gidin üst modelini alın geçin. Ancak GTX750Ti modeline de göz atarsanız bence çok yerinde olacaktır.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı