Asus Gtx 650'li Sistemde Darboğaz

jesteko27

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba aradaşlar ben bilgisayarimda yeni cikan oyunlari oynamak icin bir cok yenilik yaptim ama assasin creed 4 olsun battlefailed 4 olsun bu oyunlari cok zor oynuyorum sistem ozellikletim başlica şoyle;
Asus Gtx 650 Ti 1Gb-128 bit
İntel dual cura 2.20 işlemci 775 pin
4 GB Ram ddr3 Ram
1 TB segeate 7800 Rpm 6GB/sn HDD
600W termaltake kasa

Karşi komsumda HD 6700 1 GB ekran karti var ama işlemcisi 1055 pin i3 3.10 Ghz son cikan butun oyunlari oynuyor ben i3 3.40 VGA işlemci alsam onun kasasini gecebirmiyim ?
HDD-EKRAN KARTİ-KASA Yeni aldim ama istediğim verimlilik yok yorunlarinizi bekliyorum emeğinize sağlik.

Komşunla savaş içinde misin :D? Bütçeni belirtirsen sistemine yapabileceğin eklemeleri yazabilirim.

Ya zaten yeni anakartla işlemci alacağım. 500 TL civarinda para cikarim. Ekran karti kasa hdd. Sifir daha bir de i3 3.40 VGA yi onerir misin islemci olarak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanliz ben intel taraftariyim daha cok. Hic amd kullanmadım. Bu dedigin sistemi alirsam sistemim beni 5 sene goturur değil mi?

Evet, uzun süre götürecektir. Hiç AMD kullanmadan nasıl Intel taraftarı oluyorsunuz? :) Düşük bütçeye en iyi AMD gider. Bu ikisini alırsanız büyük fark yaşarsınız.

i3 3.40 VGA kafama cok yatiyor :) Oyunlari oynayamama sebebim işlemci oldugu kesin artik değil mi?

Ya zaten ben alir isem vatandan almam. Ordaki fiyatlar full kazik. Toptancim var orada 600w a satilan kasa fiyati 340 TL. Ben ayni modeli 250 TL'ye aliyorum. Onun icin amd fx 6300 nasil kullananlar felan son oyunlarda iyi performas alabilir miyim?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı