ASUS GTX 750 Ti için PSU önerisi

Weshny

Femtopat
Özellikler:

RAM: 3 GB.
İşlemci: Pentium(r) Dual-Core CPU'e6600.
Anakart: Pegatron IPM41-D3.

Bir de işlemci darboğaz yapacak biliyorum. Taksam sıkıntı çıkmaz değil mi? Kaç FPS fark olur normal performanstan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Özellikler:

Bir de işlemci darboğaz yapacak biliyorum. Taksam sıkıntı çıkmaz değil mi? Kaç FPS fark olur normal performanstan?
Normal performans dediğiniz gtx 750 ti ekran kartını takmadan önceki performans galiba. Bunun haricinde hangi kart var sistemde?

Özellikler:

Performansta artış muhakkak olur. Hatta işlemciye yüklenmeyen oyunlarda gayet keyifle oynarsın.

Normal performans dediğiniz GTX 750 Ti ekran kartını takmadan önceki performans galiba. Bunun haricinde hangi kart var sistemde?

Şu an yok ben bu işlemcinin darboğaz yağcaını biliyorum ama ne kadar etkileyeceğini bilmiyorum siz biliyor musunuz.
Özellikler:

Hayır GTX 750 Ti tam besliyecek bir işlemci olunca ne kadar FPS fark edecek onu soruyorum.
PSU olarak bu:High Power 500W 80+ ECO Bronze Kırmızı Fanlı Aktif PFC Güç Kaynağı (HPE-500BR-A12S) | Teknobiyotik hocam zaten GTX 750 çok güç çekmiyor.(500W attım çünkü ileriye dönük olsun)

400W +80 olsa sıkıntı olur mu ya da 500W'a göre ne kadar ileriye dönük olur aralarındaki fark çok mu fazla.

Son düzenleme:
Şu an yok ben bu işlemcinin darboğaz yağcaını biliyorum ama ne kadar etkileyeceğini bilmiyorum siz biliyor musunuz.

Hayır GTX 750 Ti tam besliyecek bir işlemci olunca ne kadar FPS fark edecek onu soruyorum.
Ne anlatıyorsun anlamadım ya da neyin peşinde olduğunu. Neyi ne kadar etkileyecek o işlemcilerde bildiğim kadarıyla dahili grafik işlemcisi yok nasıl kullanıyorsun ekran kartı olmadan?
Ekran kartı yoksa kullanamazsın zaten teknik olarak. Bilgisayarın görüntü vermiyordur görüntü vermeye başlar her şeyden önce. Önceden kullanmadığın içinde bir FPS farkı olmaz karşılaştıracak bir şey yok çünkü ortada.
Eğer kullanıyorsan şu anda ekran kartı vardır. Onu öğren, söyle farkı söyleyelim. Şu an senin söylemine göre o sistem çalışmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı