Asus GTX 950 mi MSI 950 mi?

Dostlar sakin olalım. Su fâni ve ölümlü dünyada küçücük şeyler için birbirimizin o pırıl pırıl kalbini kırmayalım. :)

Çok azdan kastın 200 TL galiba çünkü Gtx950 2gb ile Gtx960 2gb arasında neredeyse hiç fark yok ikiside Ocli karlar oldukları için. Ancak 4gb olan versionda fark var belirli bir miktarda olsa ki bende Gtx960 4gb olmasını tavsiye ederim arkadaşa :)

Yeterli Gtx960 için önerilen güç kaynağı 400-450w :) Yani sorun olmaz yeterli olacaktır tabi çok kalitesiz bir güç kaynağı değilse markasız güç kaynağı olması durumunda yetmeyebilir ne yazık ki :(
Dark Force 500w 3xsata/3xide/6+2p/12cm Fan Psu 412 - n11.com psu bu kardeş ?

Şimdi tekrar kontrol ettim ve senin güç kaynağına da baktım Gtx960 2gb 400w ve Gtx960 4gb 450w istiyor ancak senin güç kaynağına baktığımda gördüm ki alabildiği değer 12w kanalından 350w kadar ki bu düşük bir değer kartın istediği değere göre. Kaldırabilir bir ihtimal ama durum öyle görünüyor ki güç kaynağını yenilemen şart gibi :(

200 TL kadar bir fiyata 12 kanalından 500w yada 550w veren bir ürün alabilirsin örnek Zalman ZM600-Lx oldukça iyi bir güç kaynağıdır 12w kanalından 540w veriyor ki bu baya iyi bir değer.

Msı'ın OC yeteneği Asus'tan daha iyi. Sağlamlık olarak eşit. Soğukluk olarak Asus 1 derece daha soğuk. Üstün OC yeteneği dolayısıyla Msı almanı tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı