Asus GTX 950 OC vs MSI GTX 950

Ucuz olanı almayın. GPU hızına göre alın. Ben Asus'u öneriyorum. MSI'ın soğutması daha iyi ama Asus bana göre daha önde.
Kusura bakmayın ama ezbere bir bilgi bu. Sadece fanları büyük diye direk MSI ın soğutması iyi demek yanlış olur. Aralarında çekirdek hızı olarak da fark yok denecek kadar az.

Benim önerim asus. Ben de asus modelini kullanıyorum. Gayet serin, 50 derece altı oldumu (yani oyun oynamadığınızda) fan kapanıyor. Oldukça serinde çalışıyor. Ve asus un en sevdiğim yanı 3 yıl garantisi.

Kusura bakmayın ama ezbere bir bilgi bu. Sadece fanları büyük diye direk MSI ın soğutması iyi demek yanlış olur. Aralarında çekirdek hızı olarak da fark yok denecek kadar az.

Benim önerim asus. Ben de asus modelini kullanıyorum. Gayet serin, 50 derece altı oldumu (yani oyun oynamadığınızda) fan kapanıyor. Oldukça serinde çalışıyor. Ve asus un en sevdiğim yanı 3 yıl garantisi.
O fan olayı başka markalardada var. Msi'nin GTX 960 modelinde de var mesela bir yere kadar fanlar çalışmıyor ve bilgisayar açılırken fanları ters döndürüp tozları atıyor.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı