ASUS GTX660 DirectCU TOP veya ZOTAC GTX660 AMP!

Hiç düşünmeden Zotac alırdım. Soğutma konusunda Zotac, Asus'un çokta gerisinde değildir. Asus sesli bile çalışıyor, belki Zotac bu konu da daha başarılıdır. Kullanıcağın 3 veya enfazla 4 yıl, senle mezara gelmeyecek... Servis olarak Asus daha iyi sadece...

Hiç düşünmeden Zotac alırdım. Soğutma konusunda Zotac, Asus'un çokta gerisinde değildir. Asus sesli bile çalışıyor, belki Zotac bu konu da daha başarılıdır. Kullanıcağın 3 veya enfazla 4 yıl, senle mezara gelmeyecek... Servis olarak Asus daha iyi sadece...

Neden sen Zotac tercih etmedin o zaman kanka? :D

Ben ASUS öneriyorum, sırf soğutma yüzünden değil. Soğutma olarak ta önde, ancak teknik servis yüzünden ve her fırsatta kullanıcı hatası vermediği yüzünden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önceden Asus kullanmamıştım, bilmiyordum. Eğerki tekrar alıcak olsam ki burada bahsi geçen kartlarda Zotac daha iyi onu alırdım. Zotac'ı kötülemek için kullanıp, kalitesini soğutma konusundaki performansını falanını filanını bilmek gerekiyor. Ben Asus kötü demiyorum, sadece Zotac Asus'dan çok çok geri de değil almakta sakınca yok diyorum. Zotac ile ilgili problem yaşadın mı? Bence markayı bukadarda itin g.tüne sokmaya gerek yok. Asus Soğutması iyi ama ses konusunda çok iyi olduğunu düşünmüyorum. Tabi Zocac ne durumda bilmiyorum. Benim tercihime gelince benim aldığım kart 680 en iyi olanı, Zotac daha iyi olsaydı onu alırdım.

Bu arada internette dolaşırken bir kanala rastladım, kartların sesini ölçüyorlar. Uzalan kanka kusura bakma ama Zotac AMP diğer kartların hepsinden daha sesli çalışıyormuş. ;) Mesela ASUS ve Zotac kıyaslaması.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İnanmıyorsanız diğer kartların hepsi ile kıyaslayabilirsiniz.

Diğer kartların sesini ölçmek için bu kanala bakmanızı tavsiye ederim. ;)

rasamaha2000 - YouTube

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı