Asus GTX660 Nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben sadece soru sordum. Kavga etmenize gerek yok. Bence de 4-5 fps fark için. Gidip 250-300 TL fazla veremem.

Bende arkadaşa öyle diyorum zaten 350 TL nasıl kazanılıyor biliyormu ki kendisi ? Havadan para geliyor arkadaşa galiba.

@Yiğit Can Sorabilir miyim? Acaba matematiğiniz kaç? Benim gönderdiğim link sıralamadı ''Tİ'' sıralamasına giriyor. Ve 65,02 fps ile 68.99 fps arasındaki fark ne kadar acaba merak ediyorum..!

Aradaki fark oyunlara göre 10 fps civarı değişmekte. Bir de şu yönden bak gelecek seneye çıkacak oyunlarda iki kartın oyunlara göre performansı orantılı olarak azalacak. Örneğin GTX 760 30 FPS civarı verecekken. GTX 660 ise 20 FPS civarı verecek. Yani oynanamaz hale gelecek.

@Yiğit Can Sorabilir miyim? Acaba matematiğiniz kaç? Benim gönderdiğim link sıralamadı ''Tİ'' sıralamasına giriyor. Ve 65,02 fps ile 68.99 fps arasındaki fark ne kadar acaba merak ediyorum..!
Oyundan oyuna göre değişir dedim. Mesele BF3'te 11 FPS vark var. Tomb Raider'da ise 6 FPS.

O kadar çok grafik ve oyun meraklısı değilim. Ben oyunları geriden takip eden birisiyim. Şu Vatan eğer indirime girer ise bu ekran kartını alıp bir kenarı koyacağım. Yorumlarınızın bazıları olumlu yönde bazıları olumsuz yönde. Burada uyuşmalığı sağlamak lazım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı