Asus Gtx760 Mı Msi Gtx 760 Twin Frozr Gaming Mi ?

970'Te de aynı soğutma sistemi var. Ses konusunun bios güncellemesi ile çözüleceği söylendi.

Msi soğutma ve yazılım olarak öndedir. Sonuçta yazılım olarak dünyanın en iyi overclock arayüzü sunan bir markadan bahsediyoruz. Msi almanı tavsiye ederim.
Evga kartlar dünyanın en iyi OverClock potansiyeli sunan kartlarıdır. Msi'ın yazılımını istediğiniz kartta kullanabilirsiniz.

@Silinen üye ekran kartı iyi bir yazılım sunamadık dan sonra istersen dünyanın en iyi oc potansiyeline sahip ekran kartı olsun. Sana o performansı kullanabilecek yazılım sunan ekran kartlarını almak daha mantıklıdır. Şimdi senin evga ile msi karşılaştırmanın amacı ne? Konuda böyle bir geçmekte mi veya ben evga kartlardan güçlüdür diye bir şey söyledim mi? Tamam anladım bilgin varda bilgini nerede kullanıp kullanamayacağını bilmiyorsun anlaşılan.

Son düzenleme:
Anlamadığınız nokta farklı ekran kartı yazılımlarını farklı ekran kartları ile kullanabilirsiniz. Mesela ben Sapphire ekran kartım ile MSI After Burner programını kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı