Asus GTX770 DirectCU II GDDR5 4GB 256Bit Nasıldır?

EnesKurt

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim ekran kartı almam lazım. Artık yeni nesil oyunlarda daha yüksek ekran kartları isteniyor. Benim de değiştirme vaktim geldi artık. Recep abinin GTA V için topladığı sistemde GTX770 kullanılmıştı. Ama ekran kartının oyun performansını bilmiyorum. Sizce nasıl olur? Alırsam verim alabilir miyim? Bu ekran kartı Watch Dogs, Battlefield 4, COD: Ghosts gibi oyunları ne seviyede açar? Teşekkürler...

Güzel ekran kartıdır, uzun süre götürür seni. Yeni nesil oyunları en yüksek ayarlarda rahatlıkla oynayabilirsin; ama en iyi performansı alabilmek için bilgisayarın diğer bileşenleri de önemli.

GTX770 üst seviye bir ekran kartıdır ve güncel oyunların tamamını 1080P'de ultrada oynatır. Ama Arteezy'nin dediği gibi sisteminizin diğer bileşenlerini bilmemiz gerekli. Ayrıca 4 GB GTX770 almak yerine hemen hemen aynı fiyata çok daha performanslı olan R9 290 alınabilir. Bu yüzden 770 alınacaksa 2 GB'lık modeli alınmalı.

Evet dediğinizde haklısınız. RAM 16 GB, i5 işlemci kullanıyorum. Şimdiye kadar bu ikisi için çalıştım. Artık ekran kartında sıra. :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı