Asus GTX770 OC mi, MSI GTX770 mi?

Oc bilmiyorsan MSI al. En azından 3-4 fps daha fazla alırsın. Soğutma olarak kafana çok takma ikiside zaten kendini kanıtlamış markalar. Hem daha sessiz olur. Bildiğim kadarıyla Asus' un fanları yüksek devirde biraz ses yapıyor. Sen MSI al en iyisi.

Aklına soğutma dışında bir şey takıldıysa sor. İçine sinsin.

o kararı verme nedenını yazsan abıler yada beyler yarın alıcam ve bıda uzun muddet degısmıcem butun gun acık pc ve oyun oynanıyor cıkılıyor tekrar gırıyorum felan ama ayrıyetten fps olarak hangısı daha ıyı BU İKİ EKRAN KARTI ARASINDA

OC YAPMAYI BILMIYORUM OC SUZ COK ETKİLERMİ AYRICA 50 SAYI FARK VAR ETKILERMI COK ?

o kararı verme nedenını yazsan abıler yada beyler yarın alıcam ve bıda uzun muddet degısmıcem butun gun acık pc ve oyun oynanıyor cıkılıyor tekrar gırıyorum felan ama ayrıyetten fps olarak hangısı daha ıyı BU İKİ EKRAN KARTI ARASINDA

OC YAPMAYI BILMIYORUM OC SUZ COK ETKİLERMİ AYRICA 50 SAYI FARK VAR ETKILERMI COK ?
Herkes tercihini yazar , şöyle düşün insanlar kullanmamıştır ama duyduklarını yazar . Örnek olarak asus soğutması daha iyi msi daha verimli gibi ama kimse doğru dürüst bir açıklama yapamaz kullanmadıkları için .

Daha neyi anlamaya çalışıyorsun, içindeki atomların dizimini?
İki kart da kaliteli, oyunlarda sana vereceği performans aynı.

Soğutma yönünden gigabyte gtx770 winderforce almanı öneririm soğutma konusunda istisnalar hariç en iyi karttır tabi msi lightnight ( yanlış yazmış olabilirım ) fiyatı daha pahalıdır.

Bence almak için seçtiğin 2 ekran kartı üretici ve model yönünden çok iyi tüm ihtiyaçlarını karşılayacaklardır. Performans açısından bir sıkıntın olmasın biri 3-4 derece daha soğuk diğerinin boost hızı biraz fazla 4-5 fps fazla alırsın bunlara kafan takılmasın. Ben 2 kart arasında seçim yapsaydım msi alırdım arayüz programı daha güzel ve açılışta msi fanlarının terse çalışıp toz birikmesini engellemesi ekstradan bir güzellik :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı