Asus GTX780 Sistem

ddenizz

Hectopat
Merhaba,ben sistem toplamaya karar verdim yaklaşık 2-3 ay araştırdım ve parçaları seçtim. Son 1 haftadır da bu parçaların mağazaya gelmesini bekliyorum. Beklerken buraya yazayım,farklı fikirler göreyim, sizinle tartışayım diye sistemimi paylaşmak istedim.Toplama amacım, Battlefield, Call of Duty, Watch Dogs vs. oyunlarını ve bunlar gibi çıkacak kaliteli oyunları 2-3 sene daha sisteme takviye yapmadan oynamaktır.

Sistemim;
  • Kasa:HAF 912 Plus GX
  • Ekran kartı: Asus GTX780 Direct CU 2
  • İşlemci : İntel Core i5 4690
  • Ana kart: Z87-G45 GAMING İntel Z87 soket 1150
  • Bellek :8GB (2x4) Corsair Vengeance Pro DDR3 2133MHz CL9 Ram
Ek olarak 120GB ssd ve İşlemci soğutucu alacağım.
Sizden cevabını istediğim sorular var, özellikle ana kart-işlemci-ekran kartı üçlüsünde bir aksilik yaşar mıyım,yaşarsam bu üçlü yerine hangi parçaları tercih etmeliyim?
Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım üşengeçlik yapıp, yazdıklarımın hepsini okumamışsınız. Kullanım amacım, yeni çıkan oyunları 2-3 sene sonrasındakiler de dahil olmak üzere rahat bir şekilde oynamaktı.
Bütçem: Yaklaşık 3.500 TL ama ne kadar hesaplı olursa o kadar iyidir benim için, bu bütçe maksimum.

Bu sistemi alın.

qawqwerqwrq.png

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı