ASUS H110M-K FSP600-60AHBC bağlantısı

JwEren

Centipat
Arkadaşlar PSU konusunda yardıma ihtiyacım var. Bugün aldığım yeni PSU geldi. (FSP600-60AHBC) Fakat PSU'da 20 pin bağlantı kablosu var. Benim anakartımda ise(ASUS H110M-K) 24 pin anakart girişi var. Şu an bağladım 4 pin boşta kaldı çalışıyor. Fakat bir sorun çıkarır mı diye size sormak istedim.

Bir tanede 4 pin kablo olması gerekiyor güç kaynağında onuda yanına ek olarak takman lazım. Bu şekilde sorun çıkartır mı bilmiyorum.

Hocam boşta +4 girişli bir kablo vardır onları birleştirip takacaksın.

Bazı eski tip anakartlar da 20 pin güç girişi bulunduğunda PSU'larda bazen 20+4 pin olarak yapılır. O taktığın 20 pinin yanında boşta 4 pin kablo olması lazım. Onun yanına ekleyip kullanabilirsin.

Güç kaynağında 4+4 işlemciye taktığımız 12v 1 Tanesi boş. Bir de ayriyeten tek başına üzerinde 24 yazan bir 4 pin kablo var.
Hangisini takmalıyım

İşlemciye giden 4+4 ü değil 24 yazanı takman gerekiyor. Fotoğraf paylaşabilirsen daha garanti olsun.

Tamamdır arkadaşlar 24 yazanı taktım çalışıyor hatta 20 pin ve 4 pinin birbirine geçmesi için uyumlu çıkıntılar yapmışlar o sayede garantiye alabildim herkese teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…