ASUS H110M-K RAM Slotu Tamiri

Tahmini olarak ne kadar ücret alırlar bir fikriniz var mı?

Biraz araştırdım ama fiyat listesi bulamadım. Firma ile iletişime geçerseniz daha iyi olur. Büyük firmalardan korkmayın, genel olarak müşteri memnuniyetini düşünüyorlar. Ücret konusunda da çok vicdansız şekilde davranacaklarını sanmıyorum. Arızanın, sadece slotlar ile kısıtlı kalmama ihtimali de var. Komple incelenir ve size tamir olmama ihtimali varsa da söylenir. Bilgisayar tamircileri gibi süründürmezler.

Biraz araştırdım ama fiyat listesi bulamadım. Firma ile iletişime geçerseniz daha iyi olur. Büyük firmalardan korkmayın, genel olarak müşteri memnuniyetini düşünüyorlar. Ücret konusunda da çok vicdansız şekilde davranacaklarını sanmıyorum. Arızanın sadece slotlar ile kısıtlı kalmama ihtimali de var. Komple incelenir ve size tamir olmama ihtimali varsa da söylenir. Bilgisayar tamircileri gibi süründürmezler.
Bazıları üründen fazla fiyat talep ediyor bakalım ASUS nasıl. @alperbahar Dostum lütfen bu konuyu unutma da buraya da yaz sonucu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı