ASUS H510M-E için Ethernet adaptör önerisi

prtayp

Centipat
Daha fazla  
Merhaba.
Anakartım: ASUS H510M-E
Anakartın Ethernet kartı çalışmıyor bende yeni bir kart almaya karar verdim ama kartlar ya 16X PCI-e ya da 1X PCI-e girişlerine takılıyor. Bunlardan birini alacaktım ama ekran kartı üç girişi de, boyutu gereği kaplıyor. Herhangi bir öneriniz var mı?

BIOS ayarlarını sıfırla belki de BIOS'tan internet kartı ile ilgili ayarı kapattın ondan da olabilir.
PCI slotları kapalı ise USB internet kartı alabilirsin ama ne kadar stabil olur orasını bilemem.

USB Ethernet kartları çok verimli olmuyor. Kartınız da çok eski bir kart değil, arkadaşların dediği gibi BIOS ayarlarını kontrol ettikten sonra sürücü güncellemeyi denerseniz bende çalışacağını düşünüyorum.

Neden çalışmıyor? Sürücü yüklemeyi denediniz mi?
sürücüsü bu hatayı veriyor internetten ne kadar baktıysam da çözülmedi

hata :
Bu aygıt başlatılamıyor. (Kod 10)

{İşlem Başarısız}
İstenen işlem, başarısız oldu.

BIOS ayarlarını sıfırla belki de BIOS'tan internet kartı ile ilgili ayarı kapattın ondan da olabilir.
PCI slotları kapalı ise USB internet kartı alabilirsin ama ne kadar stabil olur orasını bilemem.
Bios sıfırlaması yaptım format dahi attım fakat sonuç aynı

Usb ethernet kartı önerin var mı?

Sürücüsü bu hatayı veriyor internetten ne kadar baktıysam da çözülmedi

Hata:
Bu aygıt başlatılamıyor. (Kod 10)

{İşlem Başarısız}
İstenen işlem, başarısız oldu.

BIOS sıfırlaması yaptım format dahi attım fakat sonuç aynı

USB Ethernet kartı önerin var mı?

Elinizde PCI Ethernet kartı varsa yeni kart almanıza gerek yok, PCI uzatma kablosu alarak kartın altından çıkartıp PCI bağlantısı sağlayabilirsiniz. USB 3.0 olmadığı sürece USB Ethernet kartından çok bir verim beklemeyin. Bunun yerine Wi-Fi adaptörü alabilirsiniz neredeyse aynı performansı verecektir. Hatta iyi bir Wi-Fi alıcısı USB Ethernet adaptöründen daha yüksek performans verecektir. Kablodan da kurtulmuş olursunuz.

Geri
Yukarı