ASUS H61M Pro BIOS'unda "Please enter setup" hatası

gurecumut

Hectopat
Bilgisayarı her açtığımda bu hatayı alıyorum. Örnek günlük olarak açıp kapattığımda bunu yapmıyor fakat ne zaman 2-3 gün kapalı kalsa açtığımda bu hatayı veriyor. BIOS üzerinden F1 hatası ver mesajını disable yapıyorum yine de veriyor. Anakart ASUS H61M Pro. BIOS pilini 2 defa değiştirdim.

Aşağıya bıraktığım konuya bakın, sizin gibi ASUS marka cihazda sorun yaşanmış ve çözülmüş.

Burdaki arkadaşın sorunu bende yok ben bios güncellemesini 2 defa zaten bu hatayı hep verdiği için yükledim en son eski bios sürümüne geçeceğim çünkü anakartı ilk aldığımda üstünde ilk bios sürümü vardı ve onda bu hata ile karşılaşmadım hiç

Buradaki arkadaşın sorunu bende yok ben BIOS güncellemesini 2 defa zaten bu hatayı hep verdiği için yükledim en son eski BIOS sürümüne geçeceğim çünkü anakartı ilk aldığımda üstünde ilk BIOS sürümü vardı ve onda bu hata ile karşılaşmadım hiç

Hocam siz de "Please Enter Setup" hatası alıyorum diye konu açmışsınız. Eski BIOS sürümüne mi dönmek istiyorsunuz?

Hocam siz de "Please Enter Setup" hatası alıyorum diye konu açmışsınız. Eski BIOS sürümüne mi dönmek istiyorsunuz?
Yok hocam o hatayı alıyorum hala da alıyorum. Sizin attığınız eski konudaki çözüm bende işe yaramadı. Çözüm bulamazsam eski sürüme döneceğim en kötü onu diyorum.

Geri
Yukarı