ASUS H81M-PLUS ve G3258 Sisteme Yosemite Kurulur Mu ?

fozbek

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Meslek
Software Developer
Merhaba, şuanda m5a97 le fx-6350 sistemim var. İntel bir sisteme geçmek istiyorum ve başlıktaki parçaların fiyatları doların uçtuğu dönemde bile uygun sayılabilir. Bunlar Yosemite destekli midir ? Bir zorlukla karşılaşır mıyım ?

Çalıştırıldığını yabancı kaynaklarda okudum.

Komutu ile kurulum sonrası boot ederek aktif hale getirebilirsiniz. Eğer olmazsa kext bakarım.
Kod:
GraphicsEnabler=No and AtiPorts=4

@Silinen üye Herhangi bir sorunla karşılaştınız mı ? Ekstra bir uğraş gerektirdi mi ?

Yok gerektirmiyor. Ben g 3258 işlemci h81m-plus anakart ve hd4650 ve 4 gb ram olan sisteme kurdum. Bir tek Fake CPUID yazıyorsun clover'dan. Benim yazdığım ıd ile işlemciyi i5 olarak görüyordu. Ama bir tavsiye yosamite için 4 gb ram bana yetmedi sadece chrome açıkken 3.8 kullanıyordu. 8 gb ram tavsiye ederim. (Not: g3258 işlemciye yosamiteden oncesi kurulmuyor. Yani ben kuramadım.)

Yok gerektirmiyor. Ben g 3258 işlemci h81m-plus anakart ve hd4650 ve 4 gb ram olan sisteme kurdum. Bir tek Fake CPUID yazıyorsun clover'dan. Benim yazdığım ıd ile işlemciyi i5 olarak görüyordu. Ama bir tavsiye yosamite için 4 gb ram bana yetmedi sadece chrome açıkken 3.8 kullanıyordu. 8 gb ram tavsiye ederim. (Not: g3258 işlemciye yosamiteden oncesi kurulmuyor. Yani ben kuramadım.)

Merhaba Fake CPUID için hangi kodu giriyorsunuz?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı