ASUS H81M Plus vs MSI H81M-P33

Demek ki o paraya satıp, kar edebiliyorlar. Diğer firmaların koyduğu kar miktarının yüksekliğini buradan anlayabiliyoruz. Fakat 1000 TL üstünde alışveriş yapacaksam İnventus dışında hiçbir yerden alışveriş yapmam. @A.Çağrı

@heavystorm01 Bu konuda yanlış bir bilgilendirme yaptıım için tekrar özür dilerim o anda Sinerji hiç mi hiç aklıma gelmedi inanın tabi bu yaptığım yorumu görünce bende şaşırdım.Sonuçta bir ekran kartı Vatanda 10 TL daha ucuz olur,bir anakart Sinerjide 50 TL ucuz olur.Üründen ürüne değişebileceği gibi aynı zamanda kampanyalara göre de değişiklik gösterebilir.Bu konuda yaptığım yanlış yorumdan dolayı özür dileyerek 1 seferlik mazur görmenizi istiyorum.Her zaman dediğim gibi yanlış daima düzeltilmeli.Dünyayı yaşanmaz kılanın kötüler olduğunu söyleyene derim ki:''Hayır, onlar değil,bencilliği bırakıp da kötülere karşı çıkmayan iyilerdir.''

Son düzenleme:
İnventus cidden kalite akan bir firma ama fiyatları gerçekten uçuk. Sinerjiden toplayacağım sistem 2300 TL civarı iken İnventus'a gelince 2600 TL yi buluyor. 300 TL verilir mi senin fikrin.

Vay be Çağrı:D Profilini gezerken farkettim bu konuyu. Umarım hala aynı parçaları düşünmüyorsundur, zira Skylake ve 4500Tl gibi kavramlar bu fikri tamamen anlamsız kılıyor. Fiyatı 400TL'den aşağı olan anakartları tavsiye etmiyorum. Çünkü bileşenleri daha kalitesiz oluyor. Devre kartları daha zayıf oluyor, ve birçok özellikten mahrum olabiliyorlar:

-Boğucu bobin ve faz sayısının azalması,
-1Faz başına kullanılan MOSFET sayısın azaltılması,
-HDMI portu arkasında yer alan Asmedia yongası ve benzeri yongaların kaldırılmış olması,
-Ses kartının daha kalitesiz olması,
-Ses bileşenleri, diğer bileşenlerden daha özensiz ayrılmış olması,
-Kapasitörlerin daha kalitesiz olması,
-BİOS'un daha kalitesiz olması ve benzeri özelliklerden dolayı daha kaliteli anakartları tercih etmeni öneririm.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı