ASUS HD 7850 Oyunlarda Kasma ve Takılma

Buradaki sorun işletim sistemi değildir bence. Sistem doğru kurulmuş ise Windows 7 de sorun olacağını sanmıyorum.
Speccy programı ile detaylı ekran görüntüleri gerekmektedir.
Özellikle, RAM, işlemci, ekran kartı ve anakart bileşenlerinin görüntüleri detaylı olmalıdır.

Aynı sorun bende de vardı. Kafayı yemek üzereydim, 2 günlük kartı ASUS TR servisine Performans Testine gönderdim. Ben de ASUS HD7850 almıştım
FIFA13 oynamak ve grafik tasarımı yapmak dışında bişey yapmıyorum neredeyse bilgisayarımda.

Eski HD 4850 muntazam bir şekilde oynadığım FIFA13, bu kartta Teklemeye başladı ve buna micro stutter deniyormuş. Disable Aero işe yaramıyor tabi.

Benchmark testinden düşük aldı ama Far Cry3 'ü ultrada hatırı sayılır bir şekilde muntazam çalıştırdı(sahne çok kalabalık olunca arada bir 25-30'a düşüyordu)
Devil May Cry 5'i Ultra'da 60'ın altını görmeden kaymak gibi çalıştırdı.

O kartta bi sıkıntı var. Para iadesi talep edeceğim ben.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldığıma pişman oldum , bir rahatlikla dota 2 oynayamadım. Her pc alışımda oyunlarda problem yaşıyorum. Laptop'ta ısınınca oyunları kapatıyor , yeni aldığım pcde oyun açmıyor.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı