ASUS HD 7870 2 GB 256Bit alınır mı?

HD 7000 serisine bulaşma, uzun zamandır kullanımda olan bir kart. Ne zaman bozulacağı belli olmaz, kart elinde kalmasın. Piyasa şaka gibi, adam RX 570 için 1000 TL istiyor.

Malesef ki öyle, fakat yorulmuş bir 470 alıp miningcileri zengin etmenin mantığı da yok, bu yüzden o fiyat bandında f/p almaya çalışın en iyi ihtimal ise GTX 1050Tİ olabilir, fakat ondan daha ucuza RX570 bulursanız 1050Tİ dan daha güçlü bir karttır kendisi dediğim gibi f/p araştırın ve miningli kartlara yönelmeyin.
valla haklısınız sonuna kadar fakat 1050ti 850 den aşağı yok ben galiba bir şey alamayacağım 😁
HD 7000 serisine bulaşma, uzun zamandır kullanımda olan bir kart. Ne zaman bozulacağı belli olmaz, kart elinde kalmasın. Piyasa şaka gibi, adam RX 570 için 1000 TL istiyor.
evet cidden şaka gibi fakat ne yapacağım çıldırmak üzereyim 😁😫

Biraz daha bekle arkadaşların söylediği 2. el kartlardan birini al. Bu kart için acele etmeye gerek yok eğer ki aciliyetin yoksa. Ayrıca rx 470 2.el fiyatları 600-800 bandında temiz bulabilirsen kendi ilinde sahibinden.com dan kovalayabilirsin. Son olarak acil durumlar dahilinde konuşacak olursak da kartın performansı tatmin edici eski oyunlara bakıldığında. Son sezon oyunlarda fps canavarlığı yapmayacaksan alınabilecek düzeyde.

Biraz daha bekle arkadaşların söylediği 2. el kartlardan birini al. Bu kart için acele etmeye gerek yok eğer ki aciliyetin yoksa. Ayrıca rx 470 2.el fiyatları 600-800 bandında temiz bulabilirsen kendi ilinde sahibinden.com dan kovalayabilirsin. Son olarak acil durumlar dahilinde konuşacak olursak da kartın performansı tatmin edici eski oyunlara bakıldığında. Son sezon oyunlarda fps canavarlığı yapmayacaksan alınabilecek düzeyde.
aciliyeti yok ama piyasanın düşceğini hiç sanmıyorum ne düşünüyorsunuz bu konuda

aciliyeti yok ama piyasanın düşceğini hiç sanmıyorum ne düşünüyorsunuz bu konuda
Beklemekten zarar gelmez. Dediğim gibi yukarıda belirtilen kartlar eninde sonunda düşüşe geçecektir. Takipte kalırsanız mutlaka elinize ve bütçenize uygun bir kart bulacaksınızdır.

1050, 1050 Ti, 960 bu üçlüyü aktif olarak fiyat takibi yapıyorum 1000₺ yazan bile var. Şu an ikinci el ürün alınmaz bile. Özellikle bu üç karta acayip fiyat yazıyorlar. Bir ara 800₺'ye ROG STRIX RX570 buldum ne kadar mining yapılmadı yazsa bile mining kartıydı arkada ki vidaları sökülmüştü böyle kartlara da dikkat etmek lazım.

1050, 1050 Ti, 960 bu üçlüyü aktif olarak fiyat takibi yapıyorum 1000₺ yazan bile var. Şu an ikinci el ürün alınmaz bile. Özellikle bu üç karta acayip fiyat yazıyorlar. Bir ara 800₺'ye ROG STRIX RX570 buldum ne kadar mining yapılmadı yazsa bile mining kartıydı arkada ki vidaları sökülmüştü böyle kartlara da dikkat etmek lazım.
Gtx 750ti 2gb 128 bit bu ekran kartı nasıl alınır mı? Asusla karşılaştırıldığında hangisi daha iyidir?

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı