Çözüldü Asus HD4650 Çizgi sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

beanliyo

Hectopat
Herkese selamlar. Arkadaşımdan HD4650 1 GB ekran kartı aldım. Ekran kartının dönmeyip çok çabuk ısınıyor ve yukardan aşğıya yeşil çizgiler vb. İniyor.
Fan tam verimli dönünce sorun yok. Acaba neyden kaynaklı bir durum? Şu an bir sorun yok. 1,2 saat sonra oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence Ekran kartını değiştirme de fayda var çünkü o ekran kartıyla oyun oynayamazsın. Eğer bütçen de kısıtlıysa HD 6850 alabilirsin.
Ekran kartı değiştime vaktin gelmiş.

Adam ekranda çizgiler oluşuyor neden diyor :D Sen ekran kartını değiştir diiyorsun :D

Bu arada bir resim ile fotoğrafı bize iletirsen iyi olur. Ekran kartında da sorun olabilir.
Isı değerlerini de yaz.

Adam ekranda çizgiler oluşuyor neden diyor :D Sen ekran kartını değiştir diiyorsun :D

Bu arada bir resim ile fotoğrafı bize iletirsen iyi olur. Ekran kartında da sorun olabilir.
Isı değerlerini de yaz.

Senin de bildiğin üzere Ekran kartı biraz eski kalmış arkadaşın, bence bozulmuş.
Ekran kartında lehimler arası temassızlık olabilir.
Fırınla gitsin, eski zaten. Tek şansın. Ya da git yeni ekran kartı al arkadaş.:)

- - - Güncellendi - - -

Ekran kartı almışken daha üst model alınmalı, bu önerdiğin kart eskidi aga :)
Ben onu bütçesi azdır diye söyledim. ;)

Para verdiğimi kim söyledi :D Zaten sistem eski yatırım yapmıyorum. Bu PC'yi kullanmıyorum. Sadece indirme amaçlı, deneme amaçlı Windows 8 attım buna. Deneme amaçlı, öyle yani :D Yanık köfte kokusu gelirse çöpe atarım. Bu arada Termal macun yeniledim düzeldi bakalım, hayırlısı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı