Powercolor HD4650 ekran kartı ısı sorunu

Makaleler
21
Merhaba, az önce oyunlardan düşüyordum, sürekli görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti diye, bende pek takmadım. Ayarlardan sanıp düşürdüm, ama hala aynı hatalarla oyundan düşüyordum ve baktımki ekran kartı 90 derece olmuş, beynimden vurulmuşa döndüm. Fan %100 ' e ayarlı ancak sesler hiç öyle değildi, daha az ses geliyor. Fanımın hiç %100 de çalıştığına inanmıyorum, sizce fanımı açıp bakmalımıyım ? Zaten fanımda sorun vardı ses çıkatıyordu bu aralar kesilmişti, ancak şimdi bu sorun başladı.

Powercolor HD4650.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fan bilya dağıttı ise yuvada sürte sürte artık hareket edemez hale gelmiştir. Kontrol edin.

Öyle ise pek sanmıyorum ama elimden gelen bir şey olabilirmi bu fan için ? yada bakkaldan yeni fan aramaya başlayacağım.

Edit: Şimdi normale döndü, azcık sesler geliyor fandan ama sorun yok. İyice mefta olana kadar kullanacağım, sonra bakarım çaresine yinede sağolasın recep abi.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı