Asus HD7850 Battlefield 4'ü ultra ayarlarda açar mı?

• Konuyu başlatan OceanWave
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 2B
Sonunda kullanan birini buldum :)

Memnunsun dimi ekran kartından ?
Ben Gtx650 ti boost ile arasında kalmıştım ve bunu seçtim iyi seçim yapmışmıyım ?
HD7850 dcu2 ile GTX 650Ti boost ile kafa kafaya, şunu söyleyeyim HD7850 GTX650ti boost'tan biraz daha önde. :) Kart gayet güzel. HD7850 GTX650 ti boost'tan biraz daha fazla FPS alır diyeyim kısaca :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim monitör 1600x1280 destekliyor ve oyunu 1600x1280 de oynamama rağmen resmen oyun yağ!. sen o çözünürlükle bırak ultrayı maxed out ta yağ gibi oynarsın kartını güle güle kullan :).Birde technopat gta5 in tahmini sistem gereksinmini açıkladı ve gta5 i rahat rahat yağ gibi oynamak için 78** serisi istiyor.Kafanı yorma o kart seni 3 sene götürür :).Crossfire düşünemiyorum...=HD7970!!

Benim monitör 1600x1280 destekliyor ve oyunu 1600x1280 de oynamama rağmen resmen oyun yağ!. sen o çözünürlükle bırak ultrayı maxed out ta yağ gibi oynarsın kartını güle güle kullan :).Birde technopat gta5 in tahmini sistem gereksinmini açıkladı ve gta5 i rahat rahat yağ gibi oynamak için 78** serisi istiyor.Kafanı yorma o kart seni 3 sene götürür :).Crossfire düşünemiyorum...=HD7970!!
Abartma istersen.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı