ASUS HD7850 DIRECTCU vs SAPPHIRE HD7850 DUAL-X OC

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

goodtofell

Kilopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Asus tabii ki. Öyle bir düşüncedeysen, GT 630 4GB alabilirsin.

Dalganın sırası değil. Ben soru sordum bellek önemini mi anlattım? Allah Allah.

Bence Sapphire al. Daha hızlıdır. Soğutmada Asus ama Sapphire'de o kartla Asus'tan aşağı kalmaz bence. Zaten çift fan var soğutmasında.

Peki. :) Birde benim monitör VGA girişli. Dalgalanma sorunu hala devam ediyor mu bu kartlarda?

O konuda bir bilgim yok açıkçası. Ben dün akşam VGA girişli monitörümü değiştirdim. VGA'da dalgalanma mevcuttu. Ama yeni monitörümde yok.

- - - Güncellendi - - -

Bir de dalgalanmada gözüm alışmıştı zaten benim. Dert etmiyordum zaten. Sen de sıkıntı etme boşver. :)

Hocam 2 GB vRam ileride yetersiz kalabilir, oyunları açma konusunda değil tabiki. Şöyle ki oyunu ne kadar yüksek ayarlarda açarsanız o kadar fazla vRam kullanacaktır. Yeni nesil oyunlar Ultra'da halihazırda buna yakın vRam tüketiyorlar. Gelecek oyunları 2 GB vRam ile Ultra ayarlarda açmak zor olabilir. Sana önereceğim şey ise bu kartlardan herhangi birine seçmeyip, üstüne biraz para katıp bir HD7870 alman olacaktır. İyi günler.

2 GB yeterli olacaktır. Bence arkadaş en son bütçesini yazsın ona uygun en iyi kartı önerelim.

Biriniz bile GTX 750 Ti önermemiş.

VATAN COMPUTER - MSI - GTX750Ti Twin Frozr Gaming GDDR5 2GB 128Bit Nvidia GeForce DX11.2 Ekran Kart

crysis3_1920_1080.gif

bf4_1920_1080.gif

ac4_1920_1080.gif

batman_ao_1920_1080.gif

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı