Asus HD7850 Vs Asus Gtx650 Ti Boost Ve R7 260x

• Konuyu başlatan OceanWave
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 1B
O

OceanWave

Ziyaretçi
Arkadaşlar 3 ü arasından hangisi iyidir ?

Nedeniyle birlikte yazarak daha iyi olur. Hemde yeni sistem toplıyacak arkadaşlar için yardımcı olmuş oluruz.

Bende gtx 650 arasirdim almayi dusunuyorum. Butcem 400 450 amd ozellikleri iyi ucuz ama yazilimi kotu. Oyun performansı lazım. Eski bilgisayarımda 4yıl kullandim. Ekran karti iyi gitti.

R7 260x ekran kartini yeni gordum baktim 128 bit diyor. 650 192 bit daha iyi degil mi? Ne gibi artisi var anlamadim.

Benimde kararsiz kaldigim gtx650 ti . Yanina ne islemci almaliyim? Butce300_350 lira. İntel bu fiyata en fazla i3 alabilirim. Amd fx6300 alabilirim. Amd oc olup 4.1ghz olabilirmis. Amd daha cazip geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz baktim haklisin. Yeni cikarmis daha gelistirilir bit konusuna fazla taktim bunlara bakmadiydim. Arastirayım bunuda detayli. Sağ olasin. İslemci olarak onerin var mi? Amd veya intel 300_350 liralik i3 veya fx6300 alabliyorum galiba. Önerin icin tesekkurler.

Arkadaşlar 3 ü arasından hangisi iyidir ?

NEedeniyle birlikte yazarak daha iyi olur. Hemde yeni sistem toplıyacak arkadaşlar için yardımcı olmuş oluruz.

Bu üçü arasında en iyisi 7850. Nedeni ise 7850 içinde daha fazla Shader ve ROP var bu yüzden grafikler daha çabuk oluşturulur. Ekran kartı çekirdeğinin içinde daha fazla transistör var, bu yüzden işlemleri daha rahat ve çabuk yapar. Bant genişliği daha yüksek.

AMD Radeon R7 260X | techPowerUp GPU Database
AMD Radeon HD 7850 | techPowerUp GPU Database
NVIDIA GeForce GTX 650 Ti OEM | techPowerUp GPU Database

crysis3_1920_1080.gif

Fikrimi ben verdim. Kesin gtx 750ti teknoseyir inceleme var. Guc tuketimi olsun fiyat performans olsun iyiymis. 50 60 fps titan fall battlefield4 gibi oyunlar. Sizde oradan fikr alabilirsiniz izleyin.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı