Asus i5 8. Nesil laptop kasıyor

2 Ay civarı önce aldığım ASUS i5 8. Nesil leptopum bir anda kasmaya başladı. Açtığımda programlarda kasıyor. Bir işlem yapınca uzun sürüyor vs. Daha yeni aldığım bir cihazın hemen böyle sorun çıkarmasından hiç hoşnut olmadığımı belirtmek isterim. Daha önce 5 tane farklı markaların farklı ürünlerini kullanmama rağmen böyle bir sorun veyahut farklı bir sorunla bu kadar kısa sürede karşılaşmamıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski laptopların çoğunda yoktu.
Ne kadar eski? :)
2 Ay civarı önce aldığım ASUS i5 8. Nesil leptopum bir anda kasmaya başladı. Açtığımda programlarda kasıyor. Bir işlem yapınca uzun sürüyor vs. Daha yeni aldığım bir cihazın hemen böyle sorun çıkarmasından hiç hoşnut olmadığımı belirtmek isterim. Daha önce 5 tane farklı markaların farklı ürünlerini kullanmama rağmen böyle bir sorun veyahut farklı bir sorunla bu kadar kısa sürede karşılaşmamıştım.
Laptop modelini de yazarsan yardımcı olmaya çalışırız

Büyük ihtimal HDD kaynaklı bir problemdi. Yeni alınan dizüstü bilgisayarlarda eski windows kurulu ve sürekli güncelleme kurmayı deniyor. Bu yüzden dizüstü çok yavaş oluyor. Temiz kurulumla bu sorunu bende çözdüm ancak bu sorunu kökten çözmek SSD almak gerektiriyor sisteme.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı