ASUS iade süreci nasıl olur?

celal_1433

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, yeni sistem topladım internetten almış olduğum ASUS TUF B550M Plus Wi-Fi anakartım start vermedi, bende aldığım yer aracılığı ile teknik servise gönderdim. Pazartesi ve salı günleri kontrol ettiğimde ürün iade süreci başlatılmıştır yazıyordu bugün ise onarım tamamlanmıştır. Yetkili servise elden ulaştırılan ürünler için: Ürün yetkili servis noktasına gelen kişiye teslim edilmiştir. Yetkili servise kargo ile gönderilen ürünler taşıma şirketine teslim edilmiştir diye yazı çıkıyor şimdi bu anakart iadesi mi olacak yoksa tamir edildi hiçbir şey anlamadım, ASUS arıyorum ama yoğun bağlananamıyorum.

up

Son düzenleme:
Celal Merhaba, birebir ayni durumu yaşıyorum.Sifir anakart görüntü vermeme sonucu servise gonderdim ve ayni sekilde iade surecinin basladigi ardindan yine sendeki gibi onarim tamamlandi seklinde degisti. Sonuc senin icin ne oldu? Ups ile gönderdikleri servis raporu muydu yoksa tamir olmuş kart miydi?

@celal_1433
Onarım tamamlandı otomatik mesaj sanırım ilkte iade süreci başlamıştır yazdıysa iade oluyor benim öyle oldu, mail geldi onarımı ve değişimi yapılamadığından iade faturası olusturuldu diye. Yalnız benim aldığım yerde benim anakart olmadığı için stokta para iadesi yapıyorlar senin varsa aynı anakart stok da değişim yapabilirler yani aynı anakartın sıfırını gönderirler. Sen para iadesi istiyorsan yada değişim hangisini onu aldığın yere söyle.

Onarım tamamlandı otomatik mesaj sanırım ilkte iade süreci başlamıştır yazdıysa iade oluyor benim öyle oldu, mail geldi onarımı ve değişimi yapılamadığından iade faturası olusturuldu diye. Yalnız benim aldığım yerde benim anakart olmadığı için stokta para iadesi yapıyorlar senin varsa aynı anakart stok da değişim yapabilirler yani aynı anakartın sıfırını gönderirler. Sen para iadesi istiyorsan yada değişim hangisini onu aldığın yere söyle.
Sana sadece servis raporumu gonderildi kargo ile?

Geri
Yukarı