ASUS İle aramdaki büyük mücadele!

Recep ve Ali bey'in öve öve bitiremediği firma'ya böyle konu açılınca giremediler sanırım. Hayırlısı neyse olsun.

Servis olarak Çizgi Elektronik firmasını övüyorlar. Her servis aynı olmuyor hakkınızı kullanın.

Ürün onarıma girmiş. Yapacakları şey ise kuzey ve güney köprüsüne ısı verip çalıştırmak ve problemin çözüldüğünü sanmak. Karşılarında çocuk var sanıyorlar. Ben pes etmeyeceğim. 6 kere servise yollarsan zaten değişim olmak zorundaymış o hakkımda var,yada geldiğinde bozuk olursa bu sefer direk mahkeme ile çözücem gibi

Ürün onarıma girmiş. Yapacakları şey ise kuzey ve güney köprüsüne ısı verip çalıştırmak ve problemin çözüldüğünü sanmak. Karşılarında çocuk var sanıyorlar. Ben pes etmeyeceğim. 6 kere servise yollarsan zaten değişim olmak zorundaymış o hakkımda var,yada geldiğinde bozuk olursa bu sefer direk mahkeme ile çözücem gibi
Ben Asus anakart kullanmıyorum nedense eskisi gibi aynı kalitede olduğuna güvenemiyorum. Gigabyte, Msi, Asrock gibi markalar kullanıyorum ve hiç sorun yaşatmadılar bana servislik bir durum olmadı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı