ASUS K52F Laptop CS: GO Kaldırır Mı ?

Arkadaşlar CS: GO almayı düşünüyorum. Bilgisayarımın özelliklerini yazayım:

- 2.1 GHz P6200 İşlemci
- Intel HD Graphics (Pentium) 756 MB Ekran Kartı
- 2 GB RAM

Bu PC bu oyunu kaldırır mı ? Şöyle bir şey de düşündüm. Almadan önce korsan sürümünü indirip botlarla oynayıp bir denesem mi ?

Bu arkadaş aynı Laptop ile oynamış. Emin olmak istiyorsan korsan sürüm ile deneyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arkadaş aynı Laptop ile oynamış. Emin olmak istiyorsan korsan sürüm ile deneyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Tamam o zaman sizin dediğiniz gibi yapayım korsan sürüm deniyim.

Arkadaşlar indirdim CS: GO' nun korsan sürümünü açık alanlarda sıkıntı yok ama böyle aynı kareye 4- 5 karakter girince FPS düşmesi oluyor. Bu şey Counter Strike 1.6 da da oluyor ne yapmamı önerirsiniz ?

Not: Ekran kartı en güncel halindedir. Kaliteler en düşük haldedir. Başka tavsiyeler verirseniz daha yararlı olur...

Vay arkadaş bende bu laptopun biraz üst modelini kullanıyorum 1gb ekran kartı 3gb ram var ve ben ısınınca nedense oynayamıyorum :/

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı