ASUS K53'ta laptopa işlemci önerisi

w1llard

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500.
Zotac RTX 3060 12GB.
16 GB Ram.
A520M K V2.
Crucial P3 3D, 500GB.
Dostlar günaydın. Laptopuma baktım ve işlemcisinin değiştiğini gördüm, FS1 soketli işlemci önerir misiniz? Şu anki işlemcim AMD A4-3300M, fiyat aralığım ise 520 üstü çıkmasın, 550, 575 olursa tamamlarım üstünü.

O sokette A8-3550MX miş en üst işlemci ama nereden bulursunuz kaç paradır fikrim yok.

CPU upgrade sitesinden baktığımda onu gösteriyordu. Anladığım kadarıyla Intel'le benzer A10 olsa bile 3binle başlayan seri olması lazım.

CPU upgrade sitesinden baktığımda onu gösteriyordu. Anladığım kadarıyla Intel'le benzer A10 olsa bile 3binle başlayan seri olması lazım.
Hocam söylediğiniz ve saydığım işlemciler sadece Aliexpress'te var. hatta linkini vereyim işlemcinin hocam;

Hocam 500 TL olanı vardı, vergi ile 700 TL oluyor.

A10 için ASUS'a mail atmayı ya da forumlarından destek almayı deneyin A10 da A8 de Quad Core aralarında çok fark var mıdır YouTube'da test videoları varsa bakabilirsin ama A10 uyumlu olmayabilirde.

A10 için ASUS'a mail atmayı ya da forumlarından destek almayı deneyin A10 da A8 de Quad Core aralarında çok fark var mıdır YouTube'da test videoları varsa bakabilirsin ama A10 uyumlu olmayabilirde.
Hocam ASUS'a nasıl ulaşacağım ki?

Hocam bir de baktığınız sitenin linkini atabilir misiniz? ben de bakayım.

Geri
Yukarı