Asus K555LN BİOS'a giriş tuşu

Erciyes

Hectopat
Daha fazla  
Günaydın arkadaslar,

Asus K555 LN Model laptop aldım. Deneyimli bir bilgisayar kullanıcısıyım lakin teknoloji gittikce ilerleyince bazen yetersiz kalıyorum bazı durumlarda. Ben bu notebook'un BİOS ayarlarına giremedim. Forumda yazan Esc, F2, F9 seceneklerini denememe rağmen bir sonuc alamadım. Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz rica etsem? BİOS seceneklerine girip format atmak istiyorum notebooka.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bios 'a girmeyi becerdim. Şuan format atmak istiyorum fakat diskleri göstermiyor. Bu konuda ne yapabilirim ?

Merhaba Öncelikle Güzel ve erken bir konu şuan asus müşteri hizmetlerini aradım ve Casper - Acer - Lenovo firmalarının yaptığını yapamadığından dolayı şikayetimi ilettim bu firmalarda cihazın driver desteği olmadığı halde istenilen bir işletim sistemi kullanmak istediğinizi ilettiğinizde gerekli bios ayarlamaları aktarılıyor Benim Cihazım K555lb Ürünle alakalı hiçbir yerde Global Site dahil hiçbir yerde herhangi bir bilgi yok driver konusunda x555lb ürününü öneriyorlar . şimdi kızgınım uzattım ama ben bu cihazda win7 kullanmalıyım mecburum kullandığım programlar en son 7 destekli şimdi bu konuda bir bilgisi olan varsa acil yardımlarını bekliyorum Burdan Birdefa daha Asus'u Kınıyorum. Hiç beklemediğim bir olay :) ayıp ettiler valla

Ssd taktim bu hdd ye nasil windows u kurabilirim acaba
Girmekte sorun yok kendi win dosyasini sadece orjinal hdd ye kuruyor ben ssd ye kurmak istiyorum

Kurulum USB'sini rufus ile bootable yapın. Sistemi açarken ESC ile boot menüsünden USB'yi seçip kuruluma başlayın.
Hani pc alirken hersey ic8nde geliyorya windows otomatik kendi diskine kuruyor ben ssd ye burdan kurulum yapamiyorum bir ayari varmidor acaba

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı